Telč hostila automobilové skvosty za desítky milionů

0
25590

Telč v zajetí veteránů

Telč je staré město ležící v jižní části kraje Vysočina, o němž zaznamenáváme první písemné zmínky již v 1399. Ačkoli je Telč poměrně malým městečkem s pěti a půl tisící obyvateli, těší se poměrně slušnému turistickému ruchu. Ten zabezpečuje zejména místní architektura. K vidění je zde mnoho neobyčejně krásných a starých domů, jenž jinde na světě nespatříte. Proč se ale o tomto městečku ležící v okrese Jihlava vůbec bavíme na webu věnující se automobilům? To je jednoduché. V průběhu minulého týdne totiž Telč hostila známou motoristickou akci Mezi dvěma branami. Jedná se o tradiční setkání a spanilou jízdu automobilů, vyrobených před rokem 1939. My jsme si samozřejmě takovou akci nemohli nechat ujít a byli jsme přímo na místě činu i s objektivem fotoaparátu.

 

 

Mezi největší skvosty přehlídky patřily takové modely jako červený Rolls Royce Wraith, úchvatná modrá Bugattka, úchvatná aerodynamicky tvarovaná Tatrovka nebo sportovní kupátka BMW. K vidění toho bylo opravdu víc než dost. Atmosféru, která na malebném, historickém náměstí v Telči o víkendu panovala, můžete alespoň částečně nasát díky naší rozsáhlé fotogalerii, kterou jsme pro vás připravili.

 
Sdílejte
Předchozí článekFord Focus RS je nebezpečný, tvrdí Australané
Další článekBentley představuje luxusní rybářskou verzi Bentaygy
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here