Domů » Zajímavosti » Telč hostila automobilové skvosty za desítky milionů

Telč hostila automobilové skvosty za desítky milionů

0
Telč hostila automobilové skvosty za desítky milionů

Telč v zajetí veteránů

Telč je staré město ležící v jižní části kraje Vysočina, o němž zaznamenáváme první písemné zmínky již v 1399. Ačkoli je Telč poměrně malým městečkem s pěti a půl tisící obyvateli, těší se poměrně slušnému turistickému ruchu. Ten zabezpečuje zejména místní architektura. K vidění je zde mnoho neobyčejně krásných a starých domů, jenž jinde na světě nespatříte. Proč se ale o tomto městečku ležící v okrese Jihlava vůbec bavíme na webu věnující se automobilům? To je jednoduché. V průběhu minulého týdne totiž Telč hostila známou motoristickou akci Mezi dvěma branami. Jedná se o tradiční setkání a spanilou jízdu automobilů, vyrobených před rokem 1939. My jsme si samozřejmě takovou akci nemohli nechat ujít a byli jsme přímo na místě činu i s objektivem fotoaparátu.

 

 

Mezi největší skvosty přehlídky patřily takové modely jako červený Rolls Royce Wraith, úchvatná modrá Bugattka, úchvatná aerodynamicky tvarovaná Tatrovka nebo sportovní kupátka BMW. K vidění toho bylo opravdu víc než dost. Atmosféru, která na malebném, historickém náměstí v Telči o víkendu panovala, můžete alespoň částečně nasát díky naší rozsáhlé fotogalerii, kterou jsme pro vás připravili.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...