Domů » Aktuality » 10 dolarů za 1 koně pod kapotou zpět? To je akce automobilky Dodge

10 dolarů za 1 koně pod kapotou zpět? To je akce automobilky Dodge

0

Je to vskutku neobvyklá nabídka. Americká automobilka Dodge svým zákazníkům doopravdy vrátí 10 dolarů za každého koně, kterého má jejich vůz pod kapotou. Ptáte se co automobilku k takové akci vede?

10 dolarů za 1 koně pod kapotou zpět? To je akce automobilky Dodge

Dodge udělal svět „silnějším“

Od té doby, kdy se na trh dostaly modely Charger a Challenger, bylo prodáno jen těžko uvěřitelných 485 000 000 koňských sil. Když se nad tím číslem jen chvilku zamyslíme, tak je nad slunce jasné, že s počtem zákazníků tato automobilka problém nemá. A protože už se číslo blíží k půl milionu, tak byly vyhlášeny „Dodge Power Dollars„.

Dá se pěkně ušetřit

Za každého koně pod kapotou tedy 223 Kč zpět. V případě vozu Challenger Hellcat Redeye 797 hp je to tedy 185 000 Kč, které se vrátí zpět do kapsy zákazníka. U nejsilnějšího vozu kategorie SUV Durango SRT s výkonem 475 koní proto zákazníci ušetří téměř 110 000 kč. Dá se předpokládat, že tato kampaň bude přínosem i pro automobilku. Bude prodávat více dražších a výkonnějších vozů a navíc získá nové zákazníky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...