Domů » Zajímavosti » 3 TOP supersporty v kabrioletu

3 TOP supersporty v kabrioletu

0

Vůz se sklápěcí střechou rozděluje automobilové fanoušky na dva tábory. Zatímco pro někoho je představa kabrioletu nepřijatelná, jiní na ně nedají dopustit. Jestli patříte mezi příznivce sporťáku v kabrioletu, podívejte se na výběr těch nejlepších.

3 TOP supersporty v kabrioletu

Pár kapek deště vám starost nedělá, protože si chcete užít rychlou jízdu s větrem ve vlasech na maximum? Našli jsme pro vás 3 top supersporty v kabrioletu. Na webu Sportovnivozy.cz najdete spoustu raritek v nejlepším stavu. To samé platí o dnešním výběru.

Porsche 911 3,0 Targa 4S Heritage Des

Heritage Design je speciální limitovaná edice vozů Porsche s typickým třešňovým lakem karoserie a s bílým kruhem na boku. Třešňovou mimochodem najdete i na palubní desce a dveřích. Speciálně upravený je také interiér.

4S má pohon všech čtyř kol a nejvyšší rychlost je 304 km za hodinu. Jelikož na stovku zrychlí za 3,6 sekundy, výrazná karoserie nebude to jediné, proč si vás okolí okamžitě všimne. Porsche 911 3,0 Targa 4S Heritage Des najdete na Sportovnivozy.cz.

McLaren 720S 4,0 Spider/Carbon Pack 1

Exkluzivní McLaren 720S se považuje za jeden z nejlepších vozů, které u této značky pořídíte. Někteří jdou ještě dál a označují ho za jedno z nejlepších sportovních aut současnosti, které s přehledem konkuruje italským legendám Ferrari a Lamborghini.

mclaren

Z nuly na sto zrychlí za 2,9 sekund. Maximálka dosahuje 342 km za hodinu. A pak je tu originální karoserie jako ze superhrdinského filmu. Jeden takový z nájezdem 12 tisíc km seženete na Sportovnivozy.cz.

Ferrari F8 3,9 Spider DCT/360°/JBL/L

Otevřená varianta modelu F8 Turbo má elektricky ovládanou střechu, díky které se schováte i před přívalovým deštěm. Složí se totiž do 14 vteřin, a to i během jízdy. V porovnání se starším Spiderem je tento aerodynamičtější a také lehčí.

ferrari

A rychlost? Z nuly na sto to vytáhnete během 2,9 vteřin. Maximální rychlost dosahuje 340 km/h. Jestli je to i váš sen, splňte si ho na Sportovnivozy.cz.

Foto: Sportovnivozy.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články