Domů » Zajímavosti » Auto Opat otevřel největší krytý autosalon ojetých vozů

Auto Opat otevřel největší krytý autosalon ojetých vozů

0

Až tři stovky automobilů se vejdou do čtyřpodlažní budovy v komerční zóně Nupaky nedaleko Prahy, v které společnost Auto Opat otevřela největší tuzemské centrum ojetých škodovek.

Auto Opat otevřel největší krytý autosalon ojetých vozů

Autosalon Opat

První autosalon Auto Opat vznikl v komerční zóně Nupaky již rokem 2012 a novou čtyřpatrovou budovu naleznete přímo naproti němu. Čtyři patra nového autosalonu nabízí prostor až pro 300 ojetých vozů, které se mezi jednotlivými patry pohybují pomocí nákladních výtahů.

Mezi vystavenými vozy naleznete jen to nejlepší z nabídky koncernu ŠKODA. O kvalitě vozů svědčí také fakt, že polovina vozů je stará nanejvýše jeden rok. Podívejte se na roční vozy ŠKODA.

Společnost Auto Opat má s prodejem vozů ŠKODA letité zkušenosti a v současnosti nabízí více než 624 nových a 657 použitých vozidel. Také realizovala více než 12 466 servisních zakázek a díky zaměření na dlouhodobě nejpoptávanější vozy ŠKODA, naleznete v novém centru až 300 modelů této značky.

škoda

K příležitosti slavnostního otevření můžete v autosalonu do konce července zhlédnout stovku vystavených fotografií s automobilovou tématikou, jejichž autorství patří českým fotografům specializujícím se na motoristický sport.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články