Bentley představuje luxusní rybářskou verzi Bentaygy

0
4306

Další extrémní příplatek ve světě luxusní Bentaygy

Při usazení do prvního SUV automobilky Bentley, nesoucí jméno Bentayga, si okamžitě uvědomíte jednu věc. Bentayga je automobilem své vlastní kategorie a doslova přináší novou definici slova luxus. Společnosti Mulliner se to ale stále zdálo málo a rozhodla se, že zákazníkům Bentley nabídne speciální položku na seznamu příplatkové výbavy.

 

Rybáři budou nadšení

Rybaření patří mezi nejoblíbenější aktivity mužů středního věku. Toho je si vědomo i vedení Bentley, které by rádo potěšilo rybáře v řadách svých budoucích zákazníků. Nově je tak možné si k luxusem přeplácanému SUV Bentley Bentayga, možno přiobjednat tak zvaný rybářský paket, za neuvěřitelnou cenu 2,5 milionu korun.

 

 

2,5 milionu navíc za „skříňku“ a pruty

A co že dostanou rybáři za tučný příplatek ke svému Bentley Bentayga navíc? Začněme pěkně od podlahy. Ta disponuje nepromokavou svrchní částí. Dále v zavazadlovém prostoru nalezneme čtyři kůží potažené tubusy s pruty pod krytem zavazadlového prostoru. Pod tímto krytem se nachází několik schránek z luxusního ořechu ozdobeného dýhou z  kořenového dřeva, hliníkem a další pravou kůží s vyšitým diamantovým vzorem.

 

Sen každého rybáře

V těchto boxech nalezneme občerstvení pro posádku, vlasce, háčky, mušky a vlastně všechno, co budou rybáři na své výpravě potřebovat. K dispozici je i vodotěsná, neoprenem čalouněná přihrádka na holínky a rybářské kalhoty nebo ochranný přehoz, který zabrání poškrábání či jinému poškození nakládací hrany pátých dveří. Posádka se navíc nemusí ani obávat pachů, které se mnohdy s rybařením pojí. Jejich šíření se do kabiny totiž zamezuje zabudovaný elektronický odvlhčovač vzduchu.

 

 

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno