Domů » Autonovinky » Bentley představuje luxusní rybářskou verzi Bentaygy

Bentley představuje luxusní rybářskou verzi Bentaygy

0

Při usazení do prvního SUV automobilky Bentley, nesoucí jméno Bentayga, si okamžitě uvědomíte jednu věc. Bentayga je automobilem své vlastní kategorie a doslova přináší novou definici slova luxus. Společnosti Mulliner se to ale stále zdálo málo a rozhodla se, že zákazníkům Bentley nabídne speciální položku na seznamu příplatkové výbavy.

Bentley představuje luxusní rybářskou verzi Bentaygy

 

Rybáři budou nadšení

Rybaření patří mezi nejoblíbenější aktivity mužů středního věku. Toho je si vědomo i vedení Bentley, které by rádo potěšilo rybáře v řadách svých budoucích zákazníků. Nově je tak možné si k luxusem přeplácanému SUV Bentley Bentayga, možno přiobjednat tak zvaný rybářský paket, za neuvěřitelnou cenu 2,5 milionu korun.

 

 

2,5 milionu navíc za „skříňku“ a pruty

A co že dostanou rybáři za tučný příplatek ke svému Bentley Bentayga navíc? Začněme pěkně od podlahy. Ta disponuje nepromokavou svrchní částí. Dále v zavazadlovém prostoru nalezneme čtyři kůží potažené tubusy s pruty pod krytem zavazadlového prostoru. Pod tímto krytem se nachází několik schránek z luxusního ořechu ozdobeného dýhou z  kořenového dřeva, hliníkem a další pravou kůží s vyšitým diamantovým vzorem.

 

Sen každého rybáře

V těchto boxech nalezneme občerstvení pro posádku, vlasce, háčky, mušky a vlastně všechno, co budou rybáři na své výpravě potřebovat. K dispozici je i vodotěsná, neoprenem čalouněná přihrádka na holínky a rybářské kalhoty nebo ochranný přehoz, který zabrání poškrábání či jinému poškození nakládací hrany pátých dveří. Posádka se navíc nemusí ani obávat pachů, které se mnohdy s rybařením pojí. Jejich šíření se do kabiny totiž zamezuje zabudovaný elektronický odvlhčovač vzduchu.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články