Domů » Zajímavosti » Nový Mustang pro britskou policii

Nový Mustang pro britskou policii

0
Nový Mustang pro britskou policii

Vozový park britské policie se rozšiřuje

Britští piráti silnic by se měli mít na pozoru. Britská policie si pro boj proti nim připravila jedno velké překvapení. Do svého vozového parku zařadila výkonný Ford Mustang s motorem V8.

 

 

Nepotvrzená informace

Tuto informaci přinesl v průběhu dnešního dne americký server Autoblog.com. Ten přinesl i fotografie Mustangů v policejním designu. Bohužel Ford ani britská policie prozatím nepotvrdila a všechny informace jsou tak prozatím jen neoficiální. Dá se ale předpokládat, že Mustang bude skutečně mezi britské policejní vozy zařazen. Britská policie se v posledních letech snaží působit exkluzivně, stejně jako se tomu daří policejnímu oddělení v Dubai a ve Spojených arabských emirátech.

 

Supersporty britských policistů

Ve vozovém parku britské policie, se nachází opravdové supersporty, které by jim mohli čeští kolegové závidět. Na mysli tím máme zejména Lamborghini Gallardo, Lotus Evora nebo Ariel Atom.

 

Britští policisté se mohou těšit na Mustang. Pokud vás zajímá, jaký vůz byl nedávno předán policii v Korei, navštivte náš nedávný článek.

 

Foto: Autoblog.com

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...