Domů Zajímavosti Nový Mustang pro britskou policii

Nový Mustang pro britskou policii

0
11952

Vozový park britské policie se rozšiřuje

Britští piráti silnic by se měli mít na pozoru. Britská policie si pro boj proti nim připravila jedno velké překvapení. Do svého vozového parku zařadila výkonný Ford Mustang s motorem V8.

 

 

Nepotvrzená informace

Tuto informaci přinesl v průběhu dnešního dne americký server Autoblog.com. Ten přinesl i fotografie Mustangů v policejním designu. Bohužel Ford ani britská policie prozatím nepotvrdila a všechny informace jsou tak prozatím jen neoficiální. Dá se ale předpokládat, že Mustang bude skutečně mezi britské policejní vozy zařazen. Britská policie se v posledních letech snaží působit exkluzivně, stejně jako se tomu daří policejnímu oddělení v Dubai a ve Spojených arabských emirátech.

 

Supersporty britských policistů

Ve vozovém parku britské policie, se nachází opravdové supersporty, které by jim mohli čeští kolegové závidět. Na mysli tím máme zejména Lamborghini Gallardo, Lotus Evora nebo Ariel Atom.

 

Britští policisté se mohou těšit na Mustang. Pokud vás zajímá, jaký vůz byl nedávno předán policii v Korei, navštivte náš nedávný článek.

 

Foto: Autoblog.com

 
Sdílejte
Předchozí článekHonda CR-Z končí speciální edicí
Další článekHistorie Maserati
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here