Domů » Zajímavosti » Budgetové pneumatiky, které stojí za pozornost

Budgetové pneumatiky, které stojí za pozornost

0

Při výběru pneumatik je u většiny motoristů hlavním kritériem cena. Zároveň je ovšem třeba hledět i na jiné parametry. U letních pneumatik je vzorek, neboli dezén neméně důležitý, než u pneumatik zimních. Na dezénu, a také na správném nahuštění pneumatiky, závisí také spotřeba paliva.

Budgetové pneumatiky, které stojí za pozornost

Na trhu jde dnes obrovský výběr pneumatik téměř všech světových značek a laik má někdy potíže si správně vybrat. Rozhodně se vyplatí nejen sledovat informace na internetu a v motoristických časopisech, ale poradit se i s odborníky v pneuservisech, kteří vám doporučí nejvhodnější pneumatiky pro konkrétní vozidlo.

Matador: Skvělý poměr ceny a kvality

Některé budgetové pneumatiky stojí za pozornost. Patří k nim například výborné pneu značky Matador MP44 Elite 3. Lze si je zakoupit pohodlně online. V nabídce jsou všechny možné rozměry, proto je třeba věnovat pozornost již při výběru a u zvolených pneumatik si pečlivě překontrolovat rozměr na jednotlivých pneumatikách s údaji uvedenými ve velkém technickém průkazu.

Pneumatiky Matador MP44 Elite 3

Slovenská pneumatikářská společnost má dlouholetou tradici a za dob Československa byla monopolním výrobcem pneumatik u nás. Po privatizaci v r. 1991 se vrátila ke svému tradičnímu názvu Matador a produkuje velice kvalitní a konkurenceschopné pneumatiky.

Pneumatika Matador MP44 Elite 3 je ve své cenové kategorii jednou z nejlepších. Dobře sedí na suché i mokré vozovce, není příliš hlučná, šetří palivo a předepsaný dezén vydrží při rozumném stylu jízdy i přes 60 tisíc km.

Vhodné pneu pro váš vůz

Z bezpečnostních a z úsporných důvodů se nedoporučuje dojíždět v létě na zimních gumách. Rozhodně se vyplatí pořídit si kvalitní letní pneumatiky. Doporučit lze například Pneumatiky Fulda EcoControl HP. Jedná se o vyhledávané a oblíbené pneumatiky, o jejichž mimořádných kvalitách svědčí fakt, že výrobce Fulda je oficiálním a jediným dodavatelem obutí pro společnost Mercedes-Benz. Pneu Fulda jsou konstruovány na vysoké rychlosti a při testech obstály i při rychlostech přes 300 km/h.

Neméně kvalitní jsou také pneumatiky Kleber Dynaxer HP3, pocházející z koncernu Michelin. Díky širokým podélným drážkám dezénu odvádějí pohotově vodu. Jejich nová směs prodlužuje životnost, zaručuje skvělé jízdní vlastnosti, nehlučnost a snížení spotřeby paliva.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články