Domů » Zajímavosti » Chcete se zbavit starého katalyzátoru? Víme, jak na to výhodně

Chcete se zbavit starého katalyzátoru? Víme, jak na to výhodně

0

V dnešní době se nedokážeme obejít bez spolehlivého dopravního prostředku. Ani to nejlépe udržované auto nevydrží jezdit věčně, a tak dříve či později přijde čas na problémy. Co si počít v situaci, kdy vám odchází katalyzátor nebo filtr pevných částic?

Chcete se zbavit starého katalyzátoru? Víme, jak na to výhodně

Nic nevyhazujte

Ačkoliv to možná k tomu svádí, v žádném případě poškozené díly nevyhazujte. Proč? Za prvé jsou plné nebezpečných zplodin, s nimiž se musí vhodně zacházet, a za druhé na nich můžete vydělat poměrně pěkné peníze.

Raději dané kusy demontujte / nechte demontovat a spojte se s odborníky ze známé společnosti Catalycon. Ti se totiž zaměřují na rychlý výkup katalyzátorů a výkup filtru pevných částic. Již déle než patnáct let se věnují zpracování i recyklaci drahých kovů, přičemž v současné době disponují vlastní špičkovou technologií pro tyto účely.

Navštívit je můžete na jejich kamenné pobočce v Dobrušce, kde se vám budou věnovat zkušení profesionálové a se vším vám poradí. Pokud nechcete nikam jezdit, celý proces zkrátka vyřešte na dálku s pomocí kurýrní služby. Na své si přijdou dokonce i Slováci, v jejichž zemi působí dceřiná společnost Catalycon.

Vysoká finanční kompenzace

Určitě vás bude zajímat, kolik peněz vlastně obdržíte za svůj poškozený katalyzátor, případně filtr pevných částic. V takovém případě se podívejte na webové stránky www.catalycon.cz a rozklikněte si podrobnější ceníky. Ihned získáte jasnou představu.

Podobná situace platí i ve chvíli, kdy se chcete zbavit platiny, palladia či rhodia. Stačí zavolat na uvedené kontakty a domluvit si podrobnosti.

Řešíte-li momentálně poškozený automobil a chcete jej co nejvýhodněji rozprodat na náhradní díly, jste na správné adrese. Přece jen v něm najdete ohromné množství cenných materiálů, díky nimž si vyděláte.

Zdroj obrázků: catalycon.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články