Domů » Aktuality » Chris Evans končí jako moderátor Top Gearu

Chris Evans končí jako moderátor Top Gearu

0

„Dělal jsem to nejlepší, co bylo v mých silách, někdy ale ani to nestačí.“ Těmito slovy oznámil britský moderátor Chris Evans své ukončení v motoristické show Top Gear.

Chris Evans končí jako moderátor Top Gearu

 

Nahradit Clarksona nedokázal

Chris Evans je rozhodně nejoblíbenějším rádiovým moderátorem ve Velké Británii. Je také známý pro svou lásku k automobilům a pro vlastnictví největší sbírky bílých Ferrari na světě. Po vyhazovu, který potkal Jeremyho Clarksona a následné výpovědi jeho dvou kolegů, Richarda Hammonda a Jamese Maye, byl Evans vybrán vedením BBC, jakožto Clarksonova náhrada. To rozhodně nebyl snadný úkol. Na Evanse se sypala kritika ještě před samotným natáčením a ani během něj se v očích veřejnosti dvakrát nepředvedl. Byl veřejností kritizován svou vytížeností. Kvůli své práci v ranní rádiové show a trávení času se svou rodinou, věnoval Evans natáčení a vytváření nového Top Gearu pouze 4 hodiny denně. Navíc se během natáčení projevoval jako náladový a extrémně nepříjemný. Dle svědectví jednoho člena štábu byl Evansův agresivní křik na „place“, prakticky na denním pořádku a nebylo ani výjimkou, kdy se lidé po Evansově verbálním útoku rozplakali.

 

Nikoho tedy nepřekvapilo, když Chris Evans jen jeden den po odvysílání poslední epizody 23. série Top Gearu, na svém twitterovém účtu veřejně oznámil, ukončení svého působení na natáčení Top Gearu.

 

 

Podezření ze sexuálního útoku

V ten samý den navíc britská policie oficiálně potvrdila, že Chrise Evanse vyšetřuje kvůli blíže nespecifikovanému sexuálnímu útoku, ke kterému mělo dojít v devadesátých letech minulého století.

 

Je tak velkou otázkou, jakého moderátorského složení se dočkáme v příští sérii Top Gearu. Ne všichni moderátoři totiž dokázali zaujmout. Otazník visí zejména nad Ediem Jordanem. Kdo naopak diváky nadchl, je dvojice motoristických novinářů Chris Harris a Rory Reid. Pozitivní reakce diváků směřovaly i k americkému herci Mattu LeBlancovi, který společně s Evansem tvořil hlavní pilíř nové podoby Top Gearu. Právě s LeBlancem měl Evans údajně nejvyostřenější vztah. Některé zdroje dokonce otevřeně hovořily o ultimátum, které LeBlanc udělil vedení BBC – Evans nebo já.

 

Foto: Top Gear

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články