Domů » Aktuality » Chris Evans pracuje na Top Gear pouze 4 hodiny denně!

Chris Evans pracuje na Top Gear pouze 4 hodiny denně!

0
Chris Evans pracuje na Top Gear pouze 4 hodiny denně!

Těžký start

Poté, co známé trio moderátorů Clarkson, Hamond a May ukončili své aktivity spojené s nejslavnější motoristickou show na světě, bylo velkou otázkou, co bude s Top Gearem dál. Následně bylo ohlášeno, že hlavním moderátorem nové show bude Chris Evans, který celý pořad pojme jako svou one man show.

 

Následně se ale ukázalo, že nový Top Gear nebude one man show ani při nejmenším. BBC totiž odtajnila, že Evansovi bude sekundovat i Mat LeBlank, Sabine Schmitová a několik dalších moderátorů.

 

V poslední době ale tuto skupinu moderátorů potkává jednou faux paux za druhým. Sám Evans byl nedávno vyfotografován při, pro moderátora motoristické show, netypické činnosti. Evans seděl jako spolujezdec vedle své kolegyně a bývalé závodnice Sabine Schmitové. Po divoké jízdě slavné Němky se ale obsah Evansova žaludku rozhodl, že by se rád podíval na denní světlo. Následně byl Evans vyfotografován jak zvrací vedle zastaveného vozu.

 

1024px-Chris_and_joss

Chris Evans a Joss Stone

 

30 milionů ročně za 4 hodiny denně!

Nyní ale všemu dal Evans korunu a poštval proti sob velkou část celé Británie. Stejně jako my platíme poplatky České televizi, platí i Britové poplatky BBC, která z nich hradí i platy svých moderátorů. Že platí více než dobře je vidno z platu Evanse – více než 30 milionů korun ročně.

 

A čím, že si Evans pobouřil národ? Tím, že přiznal, že natáčení nového Top Gearu věnuje pouze 4 hodiny denně! Stále totiž moderuje ranní show v britském rádiu a také věnuje spoustu času své rodině.

 

Foto: wikimedia.com

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...