Domů » Zajímavosti » Co si vzít za oblečení na motorku?

Co si vzít za oblečení na motorku?

0

Jízda na motorce se stává stále populárnější a pro některé muže, ba i ženy to je mnohdy životní styl. Vždy je ale třeba myslet na pravidlo šťastného návratu. K tomu je třeba nejen dodržovat bezpečnostní předpisy, ale také mít kvalitní moto oblečení, které vám poskytne maximální ochranu všech částí těla, ale také bude naprosto pohodlné, abyste měli co nejlepší pocit z jízdy. 

Co si vzít za oblečení na motorku?

Kvalitní oblečení pro motorkáře nabízí značková prodejna MBW, s.r.o. v Hluboké nad Vltavou a jejích 24 prodejců, rozmístěných po celé ČR a šest na Slovensku, jejichž adresy najdete na webových stránkách společnosti. Sortiment zahrnuje oblečení na motorku všeho druhu, od kombinéz, přes bundy, kalhoty, rukavice, termo prádla až po nejrůznější motorkářské doplňky. Nově také nabízíme velmi kvalitní helmy pro motorkáře i motorkářky.

Kombinézy

Jelikož motorkářská vášeň není pouze výsadou mužů, jsou v nabídce jednodílné i dvojdílné kombinézy jak pro pány, tak pro dámy. K jejich výrobě jsou používány moderní odolné materiály a jejich devizou je velké množství ochranných prvků, jako jsou chrániče kloubů, reflexní prvky, nebo bezpečnostní švy splňující normu ISO 4916.

Mezi jedny z nejpokročilejších kombinéz patří T3 REVOLUTION, která se pro motorkáře stane stylovým brněním poskytujícím kvalitní ochranu a dokonalý vzhled. Kovové chrániče ramen, loktů a kolen jsou ve spojení se silnou hovězí usní a kevlarovou strečí zárukou bezpečí za všech okolností.

Kalhoty

Ve výběru jsou jak pánské kalhoty na motorku, tak dámské kalhoty na motorku v několika druzích. Záleží samozřejmě na tom, jaké cesty chcete podnikat. Zda budete na motorce hlavně dojíždět do zaměstnání a pojíždět po městě, nebo zda budete podnikat delší cesty. Pro první případ jsou vhodné kevlarové džíny, naopak dlouhé, vícedenní jízdy vyžadují kvalitnější vybavení v podobě klasických moto kalhot z kůže nebo textilu.

Bundy a rukavice

Chloubou každého motorkáře je stylová kvalitní bunda, která vyniká nejen moderním materiálem, ale také prvotřídním zpracováním a jedinečným designem, který uchvátí každého na první pohled. Perfektní bundy od MBW jsou určeny jak mužům, tak ženám za řidítky motocyklu.

Neodmyslitelnou součástí motorkáře jsou rovněž odolné rukavice, kterých je celá řada. Stejně jako ostatní oblečení na motorku, musí i rukavice splňovat hlavní smysl, kterým je ochrana a záruka bezpečnosti. Obzvláště lze ocenit moderní rukavice RAPTOR, které poskytnou komplexní ochranu díky kvalitnímu prošití, carbonovým protektorům na kloubech a článcích prstů, ale i kevlarové streči a vyztužení dlaně. I přes perfektní ochranu rukavice nijak nebrání ve volném pohybu ruky. Nabídka obsahuje celou řadu vysoce kvalitních rukavic.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články