Domů » Zajímavosti » Dejte svému autu Carolinu

Dejte svému autu Carolinu

Můj vztah s Carolinou začal poté, co jsem si koupil nové auto. Byla milá, přívětivá, vypadala dobře a pomohla mi starat se o moje fáro, jak mu říkám. A jsme spolu dodnes. Carolina totiž není obyčejná holka, je to unikátní mobilní aplikace pro motoristy, je zdarma a je od společnosti Cebia, která už téměř tři desetiletí pomáhá lidem bojovat proti nekalým praktikám, se kterými se mohou setkat při koupi ojetého auta.

Dejte svému autu Carolinu

Díky Carolině můžete ušetřit desetitisíce

Trochu mě mrzí, že jsem se ke Carolině nedostal dříve. Nabízí totiž mimo jiné jednu skvělou funkci, a to ocenění vámi vybraného vozu na základě VIN kódu. Zdarma tak můžete zjistit aktuální tržní cenu a víte, za kolik auto zhruba prodat, nebo naopak koupit. Vyhnete se tedy tomu, že od vás bazar vykoupí auto za nepřiměřeně nízkou cenu, nebo naopak že koupíte auto pěkně předražené. V každém případě díky Carolině můžete ušetřit až desetitisíce.

Mimo odhadované ceny vám zobrazí inzeráty, ve kterých lidé prodávají vozy podobné tomu vašemu. Základ úspěšného prodeje je poznat konkurenci. Ušetříte tím čas, který jsem já strávil po večerech projížděním webových stránek autobazarů a inzertních portálů.

S Carolinou poznáte stočený tachometr

Navíc si můžete zdarma prověřit i historii jednoho vozu, čímž ušetříte nejen 499 Kč, protože tolik tato služba běžně stojí, ale také případné peníze za opravy a údržbu auta, které by mohlo mít stočený tachometr nebo může být po havárii, což prodejce nepřizná. A vzhledem k tomu, že zhruba 40 procent aut, co se prodávají, má stočený tachometr, pravděpodobnost že takové koupíte, není zrovna malá.

Carolina bude vaší druhou pamětí

Já osobně jsem hledal pomocníka, který si místo mě bude pamatovat datum technické kontroly a kdy projde lékárnička. A i toto Carolina umí. Upozorní vás předem na důležité termíny spojené s vaším autem a jeho provozem. Pokud vám nebudou stačit přednastavené aletry, můžete si vytvořit i vlastní.

Toho, co tato mobilní aplikace umí a s čím vám může pomoci, je ale mnohem více, proto se podívejte na stránky Caroliny, nebo si ji zdarma stáhněte v Google Play nebo AppStore a sami si ji vyzkoušejte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...