Domů » Pro řidiče » Děti a pes v autě? Ochraňte autosedačky před špínou

Děti a pes v autě? Ochraňte autosedačky před špínou

0

Kdo by neměl rád pěkně čistý a voňavý interiér vozu. Člověk se po nasednutí vždy radostí trochu pousměje. Udržet pořádek ale může být se dětmi nebo psem v autě problém. Sedačky musíme ochránit před jídlem, vylitým pitím, špinavými botami a dalšími nečistotami. Jaké tedy máme možnosti? Jedna je jezdit v autě sám. Druhá vám ale umožní vozit svou rodinu na výlety. A to jsou právě autopotahy.

Děti a pes v autě? Ochraňte autosedačky před špínou

Ochrání před špínou i opotřebením

Kvalitní autopotahy dokonale ochrání autosedačky před opotřebením, znečištěním i poškozením. Zároveň ale zachovají interiér pěkným na pohled. Správným výběrem dokonce můžete interiér ještě vylepšit. Jaké tedy máme při výběru autopotahů možnosti?

Univerzální autopotahy

Jednou z možností jsou univerzální autopotahy. Například na Škodu Octavia první generace. Cenově jsou dostupné pro každého vlastníka automobilu, jelikož stojí méně než plná nádrž. Díky své univerzálnosti se pro většinu sériově vyráběných automobilů. Při výrobě bylo samozřejmě myšleno i na boční airbagy. Sklápíte často zadní sedadla? Z tohoto důvodu je potah na zadní sedadla vybaven zipy.

Autopotahy na míru vašemu vozu

Chcete, aby potahy naprosto dokonale sedly do vašeho vozu? Možná má v interiéru různé výstupky, které by nejspíš univerzální potahy nezvládly. Jako je tomu v případě bočních sloupků u Octavie druhé generace. V tom případě hledejte autopotahy na míru. Během jejich výroby bylo myšleno i na anatomicky tvarovaná sedadla a dělení zadních sedadel.

Šetřit se nevyplatí

Stejné je tomu u nových a dražších modelů. Na univerzálních rozhodně ušetříte a svou funkci perfektně zvládnou, ale správné autopotahy na míru pozvednou interiér ještě o třídu výše. Na to byste měli při výběru myslet. Doporučuje se to hlavně u vozů do 5 let stáří. To je třeba Octavie III. Používány bývají autentické materiály, tudíž rozdíl mezi sedačkou a potahem téměř nepoznáte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...