Domů » Zajímavosti » Efektivní podnikání s nákladními vozy IVECO a FIAT. Komplexní řešení od společnosti Strojservis

Efektivní podnikání s nákladními vozy IVECO a FIAT. Komplexní řešení od společnosti Strojservis

0

Každý podnikatel chce, aby bylo jeho podnikání efektivní a on byl schopen nabídnout maximálně profesionální a spolehlivé služby. S nákladními a užitkovými vozy IVECO a FIAT je toto vše možné. Vozy IVECO a FIAT lze totiž zařadit mezi spolehlivé, efektivní a výkonné dříče. Důvěru jim propůjčila také právě společnost Strojservis, která je autorizovaným dealerem těchto vozů.

Efektivní podnikání s nákladními vozy IVECO a FIAT. Komplexní řešení od společnosti Strojservis

Autorizovaný dealer užitkových vozů IVECO a FIAT

Strojservis je významný autorizovaný dealer nákladních vozů IVECO a FIAT v Praze. Na trhu se pohybuje více než 30 let. Mezi stěžejní body, na které se společnost soustředí, patří mnohaleté zkušenosti a neustálé inovace.

Obchodní zastoupení vozů IVECO a FIAT je dominantní aktivitou firmy. Kromě bohatého výběru skladových vozů mohou zákazníci dále využívat široké nabídky služeb, do kterých patří profesionální servis, pneuservis, lakovna a myčka.

Široká nabídka služeb a skladových vozů

Součástí nabídky Strojservisu jsou jak nové, tak i ojeté skladové vozy. Najdete zde IVECO Daily s valníkovou nástavbou, s nosičem kontejnerů, dodávky, tahače či například skříňové vozy.

V nabídce jsou také nové modely silničních, terénních i X-WAY vozidel, které vám pomohou provozovat vaše podnikání udržitelně a ziskově. Tyto nové vozy lze personalizovat tak, aby byly přizpůsobeny vašim požadavkům.

Strojservis je také autorizovaným obchodním a servisním střediskem FIAT Professional, divize užitkových vozidel společnosti FIAT auto.

Nové moderní prostory dle evropských trendů

Strojservis byl založen majitelem Karlem Kopeckým v roce 1990. Zlomovým rokem byl rok 1993, kdy se společnost stala smluvním partnerem výrobce nákladních vozidel IVECO. Za účelem ucelenosti a komplexnosti nabídky služeb došlo v roce 2001 k otevření a zprovoznění nového prodejního a servisního střediska v pražských Horních Počernicích. Nové prostory odpovídají těm nejmodernějším evropským trendům.

Na ploše 8 000 m2 postupně došlo k dalšímu rozšiřování servisní kapacity téměř na dvojnásobek. Byla postavena další servisní hala, vybudována nová klempírna a pneuservis. Také byla instalována nová kartáčová myčka nákladních automobilů.

Komplexní servisní služby, odtahová služba i půjčovna vozidel

Součástí nabídky společnosti Strojservis jsou komplexní servisní služby, které jsou prováděny za pomocí těch nejmodernějších technologií, diagnostiky, vybavení i skladu náhradních dílů.  

Nabídku služeb dále doplňuje také pneuservis, lakovna, myčka, Bosch servis a autorizované metrologické středisko k ověřování tachografů. Součástí je též servisní a odtahová služba, která vám pomůže přímo na silnici. V případě potřeby lze využít půjčovnu vozidel. Klient zde nalezne zkrátka vše, co pro svůj vůz IVECO nebo FIAT potřebuje.

Potřebujete spolehlivý užitkový vůz pro své podnikání nebo hledáte kvalitní servis IVECO či FIAT? Kontaktujte Strojservis.cz, kde vždy získáte profesionální pomoc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články