Eurocargo: nejlepší parťák do terénu

0
2208

Iveco Eurocargo

Jestliže jste ještě neměli tu čest poznat novinku Iveco Eurocargo, je na čase to změnit. Jedná se o všestranné nákladní vozidlo, které je přizpůsobené jak pro jízdu ve městě, tak i pro náročné tracky v terénu. Aby toto vozidlo obstálo v široké konkurenci, je více atraktivní, ekologické, efektivní a také snadněji ovladatelné. Sice se funkce a design oproti předchozí verzi změnily, ale to nejlepší zůstalo. Mluvíme o spolehlivosti, kvalitě a všestrannosti.

Design

S vozidlem Iveco Eurocargo dostává doprava naprosto novou, lepší tvář. Nová kabina, kterou toto vozidlo dostalo, je moderní, stejně tak praktická a přesně vyjadřuje dynamický charakter celého automobilu. Design se propojuje s funkčností. Veškeré detaily na tomto voze byly navrženy na základě podrobného studia aerodynamiky. Nové Eurocargo je skvělé nejen na dlouhé trasy do terénu, ale je to také nejlepší nákladní vozidlo do městského provozu. Ideální je například jako vozidlo určené na dodávky do domu, rozvážky po městě a mnohé další práce v centrech měst.

Bezpečnost

Prioritou v bezpečnosti tohoto vozidla byla ochrana jak řidiče, tak i nákladu. Původní robustnost a pasivní bezpečnost byla vylepšena také airbagem volantu, který je možný pořídit si speciálně na přání. Díky novým elektronickým zařízením (součást asistenčního systému), se také výrazně zvýšila aktivní bezpečnost. Iveco Eurocargo je také opatřeno systémem varování při opuštění jízdního pruhu. Kamera umístěná na čelním skle okamžitě spustí alarm a upozorní řidiče, jakmile vozidlo začne opouštět svůj jízdní pruh, aniž by byla zapnuta směrová světla.

Nové Eurocargo si můžete pořídit v celkem 11 000 různých verzích provedení podle kombinací variant produktů. Na výběr máte například 2 druhy motorů, celkem 14 variant hmotností, 7 výkonů, 12 převodovek a celkem 3 druhy kabin.

Ilustrační foto: flaznews.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte váš komentář
Vaše jméno