Domů » Zajímavosti » Flying Spur Mulliner: Luxus a přizpůsobení na nejvyšší úrovni

Flying Spur Mulliner: Luxus a přizpůsobení na nejvyšší úrovni

0

Nechte se očarovat luxusním modelem Bentley Flying Spur Mulliner a odhalte jeho ladné křivky, elegantní vzhled i důmyslně přizpůsobitelnou výbavu plnou sofistikovaných detailů. Co všechno nabízí?

Flying Spur Mulliner: Luxus a přizpůsobení na nejvyšší úrovni

Výkon podle vašich představ

Model Bentley Flying Spur Mulliner představuje svou přizpůsobitelností jedinečného společníka na cesty ve městě i mimo něj. Úpravy lze provést jak povrchové, tak interiérové a vybrat si můžete jakoukoliv pohonnou soustavu řady Flying Spur – od 2,9litrového hybridu V6 přes 4litrový zážehový motor V8po zážehový motor W12 o objemu 6 litrů. Na rozdíl od tichého elektromobilu je to hlasitá raketa poháněná benzínem. Ten dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h během pouhých 3,8 sekundy a jeho maximální rychlost je až 333 km/h.

Elegán, jak má být

Zaujme na první pohled a zrak z něj už nespustíte. Podpis značky Bentley s detaily Mulliner jsou viditelné na každém centimetru vozidla. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv barevnou variantu, vše bude ladit v dokonalé harmonii, dokonce i kožené sáčky s klíčky budou odpovídat trojbarevnému designu modelu Mulliner. Interiér auta se nese ve stylu řemeslného zpracování, jehož si můžete všimnout například na středovém panelu s broušeným povrchem. Ani cestující na zadních sedadlech nejsou ochuzeni o prémiové zážitky – díky multimediálnímu systému mohou na dotykové obrazovce přehrávat obsah z mobilních zařízení, sledovat trasu jízdy nebo k ní přes HDMI dokonce připojit herní konzoli. Třešničkou na dortu je pak exteriér vozu. Několik možností barevného provedení, saténově stříbrný lak na zpětných zrcátkách nebo třeba samovyvažovací značka Bentley na kolech Mulliner dělají z Flying Spuru Mulliner synonymum slov „luxus“ a „elegance“.

Přizpůsobí se vašim potřebám i snům

Flying Spur Mulliner je zatím nejvybavenějším modelem vozu Bentley. Hranice možností tu však nekončí – automobil si můžete vylepšit ještě víc. Na výběr je množství různých typů povrchů, barev, odstínů i materiálů. Pracovat můžete s technickými materiály (např. uhlíkovými vlákny) nebo se dřevem. Dílna Mulliner je pak připravena vyhovět i dalším přáním klienta, čímž z vozu vytvoří opravdový unikát. A zmínili jsme, že s variantou hybrid a mobilní aplikací My Bentley můžete auto vyhřát nebo ochladit klimatizací, ještě před tím, než do něj nasednete? Tento britský gentleman je vám zkrátka vždy plně k službám.

Autor článku: Kateřina Houšková – Copywriter

Psaní se věnuje od roku 2017, kdy začínala v redakci online magazínu. Přes něj se v roce 2019 dostala ke copywritingu, u nějž už zůstala. Na přání klienta s pečlivostí zhotoví srozumitelné texty, které osloví. Některé z nich naleznete také na produktvdetailu.cz.

Zdroj foto: Unsplash.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články