Domů » Zajímavosti » Full HD kamera do auta vám připraví celé hodiny krásných vzpomínek

Full HD kamera do auta vám připraví celé hodiny krásných vzpomínek

Nahrávat si cestu na dovolenou od prvních chvil. Mít památku na letní slunce, svobodu a volnost, kterou jste si vzali s sebou na dovolenou. Žádné starosti a odpočinek, který si prostě a jednoduše zasloužíte. Záznam se pak může použít i ve chvíli, kdy chcete jednoduše dokázat pravdivost vaší výpovědi na policii. Došlo ke kolizi s jiným motoristou? Potom prokažte, že nejste viníkem pomocí kvalitní videonahrávky. Bez dlouhých debat a nepříjemných pohledů, ani slovní protesty druhé strany už nepomohou. Budete mít v ruce pádný důkaz, který potlačí veškeré pochybnosti.

Full HD kamera do auta vám připraví celé hodiny krásných vzpomínek
Full HD kamera do auta_2

Propojení se smartphonem je samozřejmostí

Co vše tedy umí full hd kamera do auta? Tak například, snadno se propojí s vaším chytrým mobilním telefonem. Pak už si budete řídit všechny detaily stisknutím tlačítka, přepnutí kamery je pak dílem okamžiku. Chcete mít duplikát nahrávky? Jednoduše si jej stáhnete i do mobilu a budete mít jistotu, že o něj za žádných okolností nepřijdete. Je to velmi praktické spojení, které by nám ještě před dvaceti lety jistě přišlo jako úkaz z říše snů. Dnes už je to ale realita, díky níž se usnadňuje každodenní život!

Velkokapacitní paměťová karta vládne světu

Až 128 GB kapacity paměťové karty, jinak řečeno, připraveno bude místo až pro desítky hodin kvalitních nahrávek ve Full HD. Zařízení bude stabilně pracovat i v mrazech nebo letním horku, je konstruováno pro celoroční využití a nevadí mu ani dešťové kapky. Nesejde také na tom, jaký máte automobil. Kamery do auta jsou univerzálem, jenž se výborně přizpůsobí prakticky každému modelu na trhu. Lehká, skladná a také nenápadná. Budete mít přehled, co se děje kolem vašeho auta a díky superkapacitoru se už nemusíte bát, že baterie nedopatřením poškodí uložená data. Na nejnovější modely na trhu se podívejte na cel-tec.cz!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články