Domů » Zajímavosti » GPS lokátory Secutek: najdete s nimi odcizené vozidlo i odhalíte nepoctivého zaměstnance

GPS lokátory Secutek: najdete s nimi odcizené vozidlo i odhalíte nepoctivého zaměstnance

1

GPS lokátory jsou dnes už samozřejmou součástí aut. A to nejenom proto, že je mnohem výhodnější koupit za pár tisíc lokátor, než se potýkat s ukradnutým vozem, který nelze vypátrat. Dnešní GPS lokátory ale mají řadu dalších užitečných funkcí, vydrží déle v pohotovosti a také se jednoduššeji používají. Co vše umí a proč by se o ně řidiči měli zajímat?

GPS lokátory Secutek: najdete s nimi odcizené vozidlo i odhalíte nepoctivého zaměstnance

 

Moderní GPS lokátory

  • Umí zjistit polohu vozidla s přesností na 5 metrů.
  • Automaticky vás upozorní v případě, že auto opustí nebo navštíví vybranou zónu.
  • Levní a užiteční pomocníci – cena již od 2 tis. Kč.

 

Zjistěte polohu vozidla i další informace

Základní funkce GPS lokátorů je samozřejmě jasná: poskytnout spolehlivou informaci o tom, kde se vůz nachází. Jak jsou na tom dnešní produkty s přesností? Můžeme vás ubezpečit, že dnešní kvalitnější lokátory určí polohu s přesností na pět metrů.

 

Určení polohy však dnes není jedinou funkcí GPS lokátorů. S tím, jak se vyvíjí moderní technologie, zdokonalují se samozřejmě i GPS lokátory. Prakticky ve všech ohledech jsou lepší než zboží, které se prodávalo před lety.

 

Nejde jen o přesnost zjišťování polohy, ale i například o delší výdrž baterie, jednoduchou obsluhu nebo pokročilé informování o možné nežadoucí situaci (včetně SMS přímo na váš mobil). Tohle všechno dohromady zajistí

 

Nové a doplňkové funkce

Dříve se lokátor používal teprve tehdy, když jsme přišli na odcizení vozidla. Zavolali jsme na vloženou SIM kartu, aby nám přišla SMS s polohou (a museli u toho doufat, že lokátor je pořád v / na autě a funguje). Pokud byl lokátor vhodně umístěn, funkční a zloději jej neodhalili, dostali jsme přesnou informaci.

GPS Lokátor TK 102

 

Současné lokátory však mají řadu užitečných funkcí, například můžete navolit, zda vás přístroj má automaticky upozornit, když auto opustí nebo se dostane do zvolené zóny.  Budete tak mít jistotu, že při případném odcizení vozidla můžete ihned začít jednat. Další samozřejmou funkcí je upozornění v případě, že GPS lokátoru dochází baterie.

 

Je vhodné také zmínit, že lokátory jsou cenným zdrojem informací pro zaměstnavatele. Umožní jim totiž zjistit, zda zaměstnanec nevyužívá služební automobil pro soukromé účely.

 

Kolik stojí dobrý GPS lokátor?

Základní produkt značky Secutek lze pořídit už za necelé dva tisíce. Není to ale jen cena, díky čemu je tento lokátor oblíbený. Spolehlivě funguje a dává dobrá data.

 

Přístrojem pro náročné je pak GPS lokátor do auta Secutek TK-209 s dlouhou výdrží. Ten vyniká nejenom extra dlouho výdrží (až 200 provozu), ale i nadstandardními funkcemi, například, on-line aplikací.

 

A kde koupit kvalitní zboží? Nový internetový obchod Secutek.cz se od ostatních odlišuje tím, že prodává vlastní techniku. Vznikl po letech zkušeností s používáním sledovací a špionážníu techniky. Najdete v něm pouze ověřené zboží, s nímž zákazníci mají dobré zkušenosti.

 

Previous article TOP 5 aplikací pro řidiče
Next article Formule 1 – kalendář závodů F1 2017
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články