Domů » Zajímavosti » Gumou a izolací úspěšně proti zimě

Gumou a izolací úspěšně proti zimě

0

Blíží se nám období, které většina řidičů moc v lásce nemá a tím je zima, je to období, do kterého se určitě vyplatí investovat a to jak pro bezpečnost, tak i pohodlí. Každý řidič ví, kolik nečistot se do auta během nastupování dostane, během letních a suchých podmínek stačí autokoberce jednoduše vyprášit a je po starostech. Ale zimní období ve znamení vlhka, sněhu a bláta celou situaci razantně zhoršuje, jak se s tím snadno a bez starosti vypořádat?

Gumou a izolací úspěšně proti zimě

Gumové koberce s okrajem

Jedním z nejlepších řešení je určitě pořízení gumových autokoberců, ty jsou dobré nejen kvůli tomu, že jsou odolné svým nepropustným a snadno omyvatelným materiálem, ale díky svému 3cm okraji se jim dostává funkce vaničky, která veškeré nečistoty udrží uvnitř, a následně je snadno dostanete i ven z auta. A pokud se bojíte, že zrovna pro váš typ automobilu takové autokoberce neseženete, tak se nemusíte bát, k dostání jsou tvary hned pro 27 značek.

S gumovými vanami čisto i v kufru

Na stejném principu jako gumové autokoberce fungují i gumové vany do kufru, které jsou též snadno omyvatelné a jednoduše odjímatelné pro rychlé očištění například vodou. Materiál van je vyroben z odolného polyetylénu a tak díky svým vlastnostem odolá působení olejů, maziv, benzinu, čistidel a kyselin, tím se stává chemicky prakticky nezničitelným. Na výběr máte varianty celo gumové s perfektními protiskluzovými vlastnostmi a guma potažena kobercem.

Tepelná a zvuková izolace

Izolace si svoje využití najde nejen v zimě, ale i po celý rok. Na výběr máte hned z několika druhů izolací a to podle druhu použití – útlum zvuku, udržení tepla, izolace, pohlcování vibrací. Na prodej je hned několik základních tlouštěk izolace, 10-20mm s alu vrstvou na použití u motoru, na dveře a strop 5-10mm, na podlahu 20-25mm, proti vibracím v autě a rezonancím plechu je doporučena tloušťka 5-10mm. Izolaci lze použít nejen na automobily, ale také na klimatizační jednotky, potrubí, ventilátory nebo například na izolaci stěn pokojů, kanceláří a lodních motorů s izolací o tloušťce 40-50mm.

Osobní převzetí

Veškeré zboží si můžete objednat z eshopu a následně pohodlně vyzvednout na adrese Hodkovická 768/5, Praha 4. Hlavní výhodou je možnost ihned si zboží v případě potřeby sami vyzkoušet ve svém automobilu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články