Domů » Zajímavosti » Gumové autokoberce na míru: Důvodů pro jejich pořízení najdeme spousty

Gumové autokoberce na míru: Důvodů pro jejich pořízení najdeme spousty

0

Pořídili jste si nový automobil a rádi byste ho vybavili různými funkčními doplňky? Aby ne, každé auto si je bezesporu zaslouží. Jedním z takovýchto elegantních doplňků jsou bezesporu také autokoberce. V sériové výbavě vozu se setkáváme nejčastěji pouze s těmi klasickými textilními. Rozhodně se ovšem vyplatí zvolit variace gumové. Právě takovéto autokoberce dokážou bez problémů sloužit spousty let a ochrání auto naprosto dokonale.

Gumové autokoberce na míru: Důvodů pro jejich pořízení najdeme spousty

Přesné provedení

Je jakýmsi základem. Rozhodně se vyplatí kvalitní autokoberce na míru. Do vozu totiž sednou naprosto přesně a nebudou nikde přečnívat. Tím pádem budete mít jistotu, že se třeba nedostanou do prostoru dveří nebo někam jinam, kde nemají co dělat. Navíc takovéto koberce dají vašemu vozu ještě další rozměr z hlediska designu.

Estetická funkční hrana

Ta se nachází na okrajích koberců. Díky ní nedochází k přetečení vody v případě, že se na povrch koberce nějaká dostane. Ideální jsou modely, u nichž hrana dosahuje výšky minimálně 1 cm. Pozor je také třeba dát na materiál, z něhož jsou koberce vyrobené. Optimální je samozřejmě maximálně pevná a silná guma. Ta by měla být zesílená ještě v oblastech, kde jsou pedály u řidiče. 

Na designu i značce záleží

Jednoznačně. Vsaďte na vkusné koberce mající mřížku, jež dokáže povrch dokonale rozčlenit a vodu v případě potřeby efektivně rozmělnit. Samozřejmostí musí být také protiskluzová úprava koberců. A barva? Pochopitelně černá. Právě ona je neutrální a nijak nerozhodí celkové ladění interiéru vozu, ba naopak. Důležitá je i značka vozu. Originální koberce Octavia určitě autu stejné značky sluší nejvíce. Podobně by se dalo hovořit také o ostatních automobilech. Vybrat si dnes určitě při velkém množství sortimentu není žádný problém.

Zdroj obrázku: Aleksandr Kondratov / Shutterstock.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články