Domů » Pro řidiče » Hledáte spolehlivé ojeté auto? Vůz po leasingu vás nezklame!

Hledáte spolehlivé ojeté auto? Vůz po leasingu vás nezklame!

Automobil je dnes pro většinu rodin i jednotlivců nepostradatelný a domácnosti, ve kterých není alespoň jedno auto, jsou v České republice výjimkou. Stejně tak se bez auta neobejde žádná firma. Pořízení nového vozu ale znamená nemalý zásah do rozpočtu. Proto je mezi kupujícími velký zájem o ojetá auta. Ta mohou být optimálním řešením, je ale třeba pečlivě vybírat.

Hledáte spolehlivé ojeté auto? Vůz po leasingu vás nezklame!

Jaké ojeté auto se vyplatí pořídit?

Rozhodně by se mělo jednat o automobil v dobrém technickém stavu. Ideální volbou je vůz po prvním majiteli. Pokud chcete, aby vám auto dlouho a dobře sloužilo, zvolte novější vůz. Ojeté auto staré 3–4 roky bude spolehlivé a v případě potřeby na něj snadno seženete náhradní díly. Jeho pořizovací cena přitom bude přijatelná a spotřeba výrazně nižší než u starších modelů. Takovým ideálním ojetým autem je ve většině případů vůz po leasingu.

Dejte si pozor na neseriózní nabídky

Na českém trhu působí celá řada autobazarů, ojeté auto lze samozřejmě zakoupit i přímo od původního majitele. Spolehlivost prodejců i stav nabízených vozů se ale často výrazně liší. Auta z druhé ruky tak mohou mít různé skryté závady, které laik stěží odhalí. Mnohé autobazary navíc uvádějí nepravdivé informace o historii ojetého vozu, setkat se dokonce můžete i s přetočeným tachometrem.

Kde seženete spolehlivé ojeté auto?

Autapooperaku.cz nabízí spolehlivá ojetá auta, která se do firmy vracejí po skončení operativního leasingu. Leasingová společnost tak je prvním a jediným majitelem auta. Každý vůz po leasingu má ověřený původ, historii servisu i případných pojistných událostí. Velkým plusem je 100% záruka najetých kilometrů a transparentnější proces nákupu než v běžném autobazaru. Klient se nemusí obávat skrytých závad a v případě potřeby může využít i výhodnou nabídku financování a možnost odpočtu DPH. Velkým plusem je i zcela srozumitelná a jednoduchá smlouva. Zákazník si navíc může být jist, že záznam ujetých kilometrů koresponduje s realitou. Do projektu Autapooperaku.cz jsou zařazovány jen pečlivě vybrané spolehlivé vozy v dobrém technickém stavu, ve většině případů se jedná o ojetá auta stará 3–4 roky po firemních klientech. Ti obvykle věnují svému vozovému parku srovnatelnou péči jako soukromí provozovatelé.

Business Lease Autapooperaku.cz
Peroutkova (naproti č.35), 158 00 Praha 5
+420 228 880 713

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články