Domů » Autonovinky » Hybridní Ford Mustang se blíží

Hybridní Ford Mustang se blíží

0
Hybridní Ford Mustang se blíží

Patříte k lidem, kteří považují Mustang za Mustang jedině s V8? Tak budete více něž zklamáni. Nová verze sportovní ikony Ford Mustang přijde jako hybrid. Bude to tedy velký skok od osmiválce 5 litru. To už se ale do dnešní doby nějak moc nehodí. Proto se mluví více a více o hybridu. Ten by mohl mít na automobilovém trhu větší úspěch.

Možná jako čtyřkolka

Tomu naznačuje i rozhovor se zástupcem značky. Marketingový manažer Fordu ve svém rozhovoru téměř řekl, že příjezd hybridu je jistá věc. To někdy může znamenat pět až deset let. Ne v tomto případě. Hybrid by mohl přijít již během následujících dvou let. Není jistý druh pohonu kol. Ve hře je stále zadokolka i čtyřkolka.

Jaký to má důvod?

Proč vlastně udělat Mustang v hybridu? Díky tomu osloví úplně jiné zákazníky. Ne každý si koupí osmiválec, ale pěkná auta se líbí většině. Hlavně tedy v Evropě, kde benzín nestojí jako v USA, kvůli čemuž lidé mnohem závažněji řeší spotřebu.

Elektromobil spíš ne

Pohon čtyř kol a elektromobily už takovou jistotou už nejsou. Elektromobilu se do roku 2020 dočkat nemáme. Automobilka má přece jen své zákazníky, kteří by možná takový skok nepřekousli.

Foto: themotorreport.com.au

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

autovrakoviště

Chcete se výhodně zbavit svého autovraku? Známe ideální řešení

0
V současné době považujeme auta za jakési spotřební zboží, které nám slouží jen po několik krátkých let. Není se čemu divit. Trh je přímo...