Domů » Autonovinky » Hybridní Ford Mustang se blíží

Hybridní Ford Mustang se blíží

0

Patříte k lidem, kteří považují Mustang za Mustang jedině s V8? Tak budete více něž zklamáni. Nová verze sportovní ikony Ford Mustang přijde jako hybrid. Bude to tedy velký skok od osmiválce 5 litru. To už se ale do dnešní doby nějak moc nehodí. Proto se mluví více a více o hybridu. Ten by mohl mít na automobilovém trhu větší úspěch.

Hybridní Ford Mustang se blíží

Možná jako čtyřkolka

Tomu naznačuje i rozhovor se zástupcem značky. Marketingový manažer Fordu ve svém rozhovoru téměř řekl, že příjezd hybridu je jistá věc. To někdy může znamenat pět až deset let. Ne v tomto případě. Hybrid by mohl přijít již během následujících dvou let. Není jistý druh pohonu kol. Ve hře je stále zadokolka i čtyřkolka.

Jaký to má důvod?

Proč vlastně udělat Mustang v hybridu? Díky tomu osloví úplně jiné zákazníky. Ne každý si koupí osmiválec, ale pěkná auta se líbí většině. Hlavně tedy v Evropě, kde benzín nestojí jako v USA, kvůli čemuž lidé mnohem závažněji řeší spotřebu.

Elektromobil spíš ne

Pohon čtyř kol a elektromobily už takovou jistotou už nejsou. Elektromobilu se do roku 2020 dočkat nemáme. Automobilka má přece jen své zákazníky, kteří by možná takový skok nepřekousli.

Foto: themotorreport.com.au

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články