Domů » Zajímavosti » Hyundai v edici Iron Man. Kde to žijeme?

Hyundai v edici Iron Man. Kde to žijeme?

0

Automobilky se často snaží nové zákazníky uchvátit nejrůznějšími edicemi a pakety. Obsahují různé designy, nejrůznější prvky výbavy a podobně. Nejčastěji potkáte sportovní a luxusní edice. U Hyundai na to šli trošku jinak. Inspirovali se u televizních super-hrdinů. Přesněji u Iron Mana. Můžeme vám tak představit Hyundai Kona v edici Iron Man.

Hyundai v edici Iron Man. Kde to žijeme?

Kde vzali inspiraci?

V komiksové světě je postava Iron Mana ztvárněna Tonym Starkem. Ten je znám svou láskou k luxusním a rychlým vozům. Mohli jsme ho vidět ve vozech jako Rolls-Royce Phantom, Audi R8, Acura NSX a podobné. Udělat Konu v edici Iron Man vás tak možná překvapí. Není totiž úplně lehké si ho v jednom z těchto vozů představit. Vůz byl představen na komiksové sešlosti Comic-Con v San Diegu.

Proč vznikla

Co se touto verzí snaží automobilka dokázat? Dle jejich slov má poukázat na dobrodružný charakter a humornou povahu modelu Kona. Stejné vlastnosti, které najdeme u Tonyho Starka. Výsledkem hledané synergie je speciální edice, jež by měla nadchnout fanoušky komiksových hrdinů, tak i milovníků vozů SUV. Na své si přijdou také milovníci neobvyklých aut.

Co znamená edice Iron Man

Čekáte rakety a naváděné střely? Nebo alespoň obrovský výkon, který by Tonyho Starka zaujal? Tak to vás musíme zklamat. K žádným velkým technickým změnám nedošlo. Zaměřeno bylo hlavně na styling a design. Karoserie proto dostala matně černý lak, jež je doplněn o červené detaily. Oblekem Iron Mana byly inspirovány i přední světlomety, průduchy na kapotě a kompletně nové prahy.

Dostanete více

Při detailnějším pohledu na kola zjistíte, že se na středech nacházejí podobizny masky Iron Mana. Stejnou podobiznu najdete i na střeše auta. Vše je doplněno nápisem Iron Man na zadních dveřích. Myslíme, že je to dost, aby každému kolemjdoucímu došlo, že jste fanouškem Iron Mana. V interiéru mohou zájemci dostat speciálně upravenou grafiku infotainmentu a speciální head-up displej.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články