Domů » Zajímavosti » Jak perfektně vyčistit auto nebo motorku?

Jak perfektně vyčistit auto nebo motorku?

0

Automobil nebo motorka jsou způsobem naší prezentace, vizitkou. Leccos vypovídají o osobě jejich majitele. Abychom maximálně uchovali jejich vzhled a bezchybný provoz, měli bychom o ně pravidelně pečovat. K tomu nejzákladnějšímu, co můžeme udělat, patří správné mytí a čištění. K tomu je ovšem třeba použít speciální přípravky a dodržet doporučovaný postup.

Jak perfektně vyčistit auto nebo motorku?

Jen voda s Jarem nestačí

Dříve stačila k umytí auta houba a jarová voda. V současné době se k péči o vozidla a motorky používají moderní prostředky s inovativní nanotechnologií, které nejen povrch efektivně vyčistí, ale též jim dodají zrcadlový lesk. V neposlední řadě vhodné přípravky ochrání namáhané plochy před nepříznivými vlivy.

Čím začít?

Základní výbavou autokosmetiky je autošampon, a to nejlépe nano autošampon. Tato vylepšená verze kromě precizního umytí rozzáří lak vozu nebo motorky prostřednictvím odlesků perleti. Tento unikátní autošampon lze používat k ručnímu mytí i aplikovat ve vysokotlakých zařízeních. Dá se použít na karoserii, skla, zrcadla, gumy, alu kola. Zkrátka na všechny části vozu, které jsou vodotěsné.

Nano šampon
Zdroj: nasucho.cz

Pro oslnivý lesk

Nano vosk na auto není určen pouze k rozzáření laku, nýbrž ho dokáže ochránit před UV zářením, vodou, oděrkami, škrábanci a nečistotou. Vosk se doporučuje použít na chromované a lakované části vozu, dále na zrcadla, skla, plasty a gumy. Vyžadujete-li ochranu laku dlouhodobou v řádech až několik desítek měsíců, sáhněte po keramické ochraně laku. Princip spočívá ve vytvoření transparentního keramického nano povlaku o tloušťce 2-3 mikronů, jenž odolá nepříznivým povětrnostním vlivům po dobu až 60 měsíců. Na podobném principu pracují tekuté stěrače, které díky inovativní nano technologii vytvoří na čelním skle ochrannou vrstvu. Díky tomu vašemu výhledu nebude bránit ani silný déšť či sněžení.

Tekutý vosk na auto
Zdroj: nasucho.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články