Domů » Aktuality » Jak vypadá budoucnost automobilky Škoda

Jak vypadá budoucnost automobilky Škoda

0

Mnohé z nás by zajímala budoucnost mladoboleslavské automobilky Škoda. Některé automobilky se vydávají cestou elektromobilů, jiné své modely zmenšují a někteří se drží toho svého. Poměrně pěkný obrázek o Škodě si můžeme udělat podle novinky s názvem Škoda Vision RS.

Jak vypadá budoucnost automobilky Škoda

Možná vás v mnohém překvapí

Slouží jako vhled do budoucnosti sportovních vozů automobilky. Zároveň si z něj ale můžeme odnést poznatky pro novou generaci modelu Rapid. Koncept Škoda Vision RS byl připraven pro autosalon v Paříži. Každého určitě zaujmou krásné linie. Hlavně tvar kapoty je něco, co bychom mohli označit uměleckým dílem. A logo Škoda z osvětleného křišťálu? To je něco krásného. A také na Škodu poměrně dosti výstředního.

Škoda Vision RS je jen začátkem

Pokračuje to karbonovými průduchy, světlomety složené ze čtyř částí a velice agresivním vzhledem. Jestli takto budou vypadat vozy Škoda v následujících letech, tak se rozhodně máme na co těšit. Samozřejmě se na to bude vázat širší využití hybridního a elektro pohonu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...