Domů » Aktuality » Jak vypadá budoucnost automobilky Škoda

Jak vypadá budoucnost automobilky Škoda

0
Jak vypadá budoucnost automobilky Škoda

Mnohé z nás by zajímala budoucnost mladoboleslavské automobilky Škoda. Některé automobilky se vydávají cestou elektromobilů, jiné své modely zmenšují a někteří se drží toho svého. Poměrně pěkný obrázek o Škodě si můžeme udělat podle novinky s názvem Škoda Vision RS.

Možná vás v mnohém překvapí

Slouží jako vhled do budoucnosti sportovních vozů automobilky. Zároveň si z něj ale můžeme odnést poznatky pro novou generaci modelu Rapid. Koncept Škoda Vision RS byl připraven pro autosalon v Paříži. Každého určitě zaujmou krásné linie. Hlavně tvar kapoty je něco, co bychom mohli označit uměleckým dílem. A logo Škoda z osvětleného křišťálu? To je něco krásného. A také na Škodu poměrně dosti výstředního.

Škoda Vision RS je jen začátkem

Pokračuje to karbonovými průduchy, světlomety složené ze čtyř částí a velice agresivním vzhledem. Jestli takto budou vypadat vozy Škoda v následujících letech, tak se rozhodně máme na co těšit. Samozřejmě se na to bude vázat širší využití hybridního a elektro pohonu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Utahovací moment kol

Utahovací moment kol – Jak správně utahovat kola?

0
Výměna pneumatik před zimou se opět blíží. Řada řidičů s přezutím míří do pneuservisů, někteří ale chtějí ušetřit, a proto si raději mění gumy sami....