Domů » Zajímavosti » Jak získat levné povinné ručení?

Jak získat levné povinné ručení?

0

Povinné ručení se nejmenuje povinné jen tak pro nic za nic, je to pojištění plynoucí ze zákona a mít ho musí naprosto každé vozidlo, které se pohybuje po pozemní komunikaci, výjimkou nejsou ani vozidla, která jsou na pozemní komunikaci jen ponechána. Pojištění si lze zařídit u těch pojišťoven, které mají oprávnění k vydávání tohoto druhu pojištění. Se službou od společnosti Klikpojisteni.cz si lze vybrat z těch nejlepších oprávněných pojišťoven – AXA, ČSOB, Česká Pojišťovna, ČPP, Slavia, Direct a Wustenrot.

Jak získat levné povinné ručení?

Co určuje ceny

Ačkoliv by se každému mohlo zdát povinné ručení u všech pojišťoven stejné, tak vás musíme vyvést z omylu. Pojištění se liší nejen v samotných cenách, ale také v řadě výhod. Některé pojišťovny zohledňují cenu podle různých parametrů, avšak těmi základními jsou výkon a objem motoru, adresa osoby, která uzavírá pojištění, věk pojistníka a také tzv. počet bonusových měsíců, které udávají délku předchozího pojištění bez nehod.

Kolik můžu ušetřit

Jak získat to správné a cenově ideální zrovna pro vás? Naprosto jednoduše vám k tomu dopomůže kalkulačka, která vás dovede k bezkonkurenčně nejlepším cenám za vaše povinné ručení. Úspory se dočkáte a to až rovných 70%, které jsou v ročním součtu opravdu znát. Skvělých cen se dočkáte již od nejnižší možné kategorie, kterou jsou vozidla do 1000 cm3, kde je cena s Klikpojisteni.cz pouhých 968 Kč oproti běžným 2636 Kč, nebo například nejvyšší kategorie, kterou jsou vozidla nad 2000 cm3 se může dočkat ceny 1589 Kč, která je od běžné ceny 3976 Kč opravdu značnou slevou, jenž vám pomůže k úspoře až 2387 Kč.

Jako příklad levného pojištění si můžeme uvést dva nejpoužívanější vozy, kterými jsou Škoda Fabia 1.2/44kW z roku 2008 a Škoda Octavia 1.6/75kW z roku 2010. U Fabie se dostaneme na úsporu 1830 Kč ročně a u Octavie až na cenu 2270 Kč ročně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články