Kdo by dnes kupoval auto, když se dá výhodně pronajmout? Vsaďte na Driveto klub

0
2184

Krátkodobý pronájem aut byl vždy pouze pomocníkem v nouzi. Ten dlouhodobý se naopak stal moderním životním stylem. Průkopníkem je Driveto klub, který vedle operativního leasingu nabídl službu s bonusy navíc ­– dlouhodobý pronájem auta bez závazků.

Driveto začalo jako skvělá nabídka operativního leasingu, ale již od roku 2018 nabízí i komfortní službu navíc –­ operativní leasing či dlouhodobý pronájem auta s přidanou hodnotou. To, co zákazníky doposud omezovalo, Driveto klub zcela odboural. Už se nezavazujete k leasingu jednoho auta na smluvené období. Za poplatek, který v klubu zaplatíte, získáte výhodu auto kdykoliv bez sankcí vrátit a ukončit tak pronájem, nebo si jej prostě vyměnit za jiné. Zjistíte, že vám zvolený automobil nevyhovuje, potřebujete menší, chcete si zkusit jiný vůz? Žádný problém! V Driveto klubu to lze.

Pronájem auta bez závazků milují rovněž podnikatelé a firmy

Driveto klub je samozřejmě vhodný i jako pronájem auta pro podnikatele. (Až 70 % zájemců o členství jsou firemní zákazníci a podnikatelé.) K ničemu se ve firmě dlouhodobě nezavazujete. Snadno optimalizujete flotilu automobilů podle toho, kolik máte aktuálně zaměstnanců. Měsíční pronájem je finanční službou, kterou si snadno dáte do nákladů, a jako plátci DPH máte pronájem ještě levnější.

Zájem o Driveto klub je enormní a stále roste

Dlouhodobý pronájem aut z Driveto klubu využívají soukromé osoby i firmy. Stává se novým životním stylem – k čemu auto vlastnit, když si jej lze výhodně pronajmout a o nic se nemusíte starat? V ceně pronájmu je i garanční servis, pojištění (vč. GAP) a rovněž pneumatiky. Výhody klubu dnes využívají především muži v aktivním věku mezi 25 a 45 lety a samozřejmě firmy. Je to však skvělé řešení i pro ženy, které tak eliminují jakékoliv starosti spojené s vlastnictvím automobilu. Začít využívat služby Driveto klubu je snadné. Podle webu Driveto.cz se stačí dostavit s občankou a řidičákem, u firem je potřebný výpis z účtu. Auto máte obratem, protože automobily v nabídce už čekají na to, že si je pronajmete.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno