Domů » Pro řidiče » Kdo by dnes kupoval auto, když se dá výhodně pronajmout? Vsaďte na Driveto klub

Kdo by dnes kupoval auto, když se dá výhodně pronajmout? Vsaďte na Driveto klub

Krátkodobý pronájem aut byl vždy pouze pomocníkem v nouzi. Ten dlouhodobý se naopak stal moderním životním stylem. Průkopníkem je Driveto klub, který vedle operativního leasingu nabídl službu s bonusy navíc ­– dlouhodobý pronájem auta bez závazků.

Kdo by dnes kupoval auto, když se dá výhodně pronajmout? Vsaďte na Driveto klub

Driveto začalo jako skvělá nabídka operativního leasingu, ale již od roku 2018 nabízí i komfortní službu navíc –­ operativní leasing či dlouhodobý pronájem auta s přidanou hodnotou. To, co zákazníky doposud omezovalo, Driveto klub zcela odboural. Už se nezavazujete k leasingu jednoho auta na smluvené období. Za poplatek, který v klubu zaplatíte, získáte výhodu auto kdykoliv bez sankcí vrátit a ukončit tak pronájem, nebo si jej prostě vyměnit za jiné. Zjistíte, že vám zvolený automobil nevyhovuje, potřebujete menší, chcete si zkusit jiný vůz? Žádný problém! V Driveto klubu to lze.

Pronájem auta bez závazků milují rovněž podnikatelé a firmy

Driveto klub je samozřejmě vhodný i jako pronájem auta pro podnikatele. (Až 70 % zájemců o členství jsou firemní zákazníci a podnikatelé.) K ničemu se ve firmě dlouhodobě nezavazujete. Snadno optimalizujete flotilu automobilů podle toho, kolik máte aktuálně zaměstnanců. Měsíční pronájem je finanční službou, kterou si snadno dáte do nákladů, a jako plátci DPH máte pronájem ještě levnější.

Zájem o Driveto klub je enormní a stále roste

Dlouhodobý pronájem aut z Driveto klubu využívají soukromé osoby i firmy. Stává se novým životním stylem – k čemu auto vlastnit, když si jej lze výhodně pronajmout a o nic se nemusíte starat? V ceně pronájmu je i garanční servis, pojištění (vč. GAP) a rovněž pneumatiky. Výhody klubu dnes využívají především muži v aktivním věku mezi 25 a 45 lety a samozřejmě firmy. Je to však skvělé řešení i pro ženy, které tak eliminují jakékoliv starosti spojené s vlastnictvím automobilu. Začít využívat služby Driveto klubu je snadné. Podle webu Driveto.cz se stačí dostavit s občankou a řidičákem, u firem je potřebný výpis z účtu. Auto máte obratem, protože automobily v nabídce už čekají na to, že si je pronajmete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články