Domů » Zajímavosti » Kempovací Ford Transit na míru: Vysoké požadavky a vysoká cena

Kempovací Ford Transit na míru: Vysoké požadavky a vysoká cena

0

Počet nadšenců do kempování v dodávkách dnes jen roste. Je kolem toho kultura, ve které si lidé své vozy upravují, aby jim poskytly co největší pohodlí, ale aby zároveň zůstaly praktické. Taková dodávka totiž může doopravdy zastoupit menší domek. Někteří si tyto úpravy dělají sami, ale jiní dají volnou ruku firmám, které se těmto přestavbám věnují.

Kempovací Ford Transit na míru: Vysoké požadavky a vysoká cena

Ford Transit a volná ruka

To je přesně případ tohoto kempovacího speciálu Ford Transit. Majitel chtěl, aby to byl vůz postavený přesně podle jeho požadavků. A že podle výsledného produktu jeho požadavky byly pořádně vysoké. Stavba vozu padla na firma MS-RT, což je akreditovaný úpravce vozů Ford. Předvedli i kit pro Ford Transit Custom MS-RT. A musíme říct, že rozhodně nezklamali a svou práci odvedli dokonale.

Závodní vzhled

Vznikl doopravdy ojedinělý kousek. Sériový Transit v něm vzdáleně vidíte, ale byl posunut spíše na úroveň sportovní dodávky. Je postaven na kolech značky OZ, nechybí rozšířené blatníky a vše dokonale podtrhují agresivní nárazníky. Tímto ti nekončí. Firma si sama vyrábí kompletní výfukové systémy a Transit dostal specifikaci s dvojicí koncovek. Opomenout nesmíme ani polep karoserie, jež je poměrně nenápadný ale zajímavý.

V motorovém prostoru velké změny nenastaly a vůz využívá motor EcoBlue o výkonu 170 koní, jehož výkon jde na kola přes šestistupňový automat. To v interiéru je to úplně něco jiného. Na palubní desce je Alcantara a zabudovaná navigace. Do dodávky bylo díky dobrému naplánování možné nainstalovat kuchyňku, rozkládací postel, odkládací prostory a posuvné kožené sedadla. V noci se v dodávce hodí i LED osvětlení, které tedy samozřejmě nechybí.

Drahý projekt

Konečná cena tohoto projektu se dostala na 2,2 milionu korun, což je tedy pořádná částka. Celá přestavba je ale profesionálně provedená, tudíž hodnota automobilu nijak moc snížená nebyla. Majitel prý s dodávkou bude cestovat a vozit za ní motorky. Je do lesa bychom mu podle snížení jezdit neradili.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články