Domů » Zajímavosti » Kia Niro EV, elektrické auto, které se vyrovná těm spalovacím

Kia Niro EV, elektrické auto, které se vyrovná těm spalovacím

0

Pro mnoho řidičů je hlavním strašákem při přechodu na elektřinu dojezd auta. Nikomu z nás se nechce stát, že někam jedeme a najednou se auto ocitne bez šťávy, ať už se jedná o pohonné hmoty nebo o elektřinu. Kia Niro EV je plně elektrický vůz, který se může pyšnit dojezdem 460 km. O svůj dojezd se tak nebudete muset bát.

Kia Niro EV, elektrické auto, které se vyrovná těm spalovacím

Inovace bez kompromisů

Tento unikátní dojezd tak z Nira EV činí elektrický vůz, u kterého se nemusíte obávat vybití. Navíc z externího Wallboxu nabijete vůz za pouhých 6 hodin a 20 minut. Při použití stejnosměrné 100 kW nabíječky můžete tento čas zkrátit i na skvělých 45 minut. Nemusíte se tak bát dlouhého dobíjení. Stačí si zajít na oběd a Váš vůz bude brzy připraven k jízdě.

Nepřehlédnutelný vzhled

Nové Niro EV vyniká svým nepřehlédnutelným vzhledem. Předkem se táhne úzká a zcela zakrytá maska chladiče, která tvoří spojnici mezi světlomety a vozu tak dodává specifický vzhled, díky kterému se Niro jen tak neztratí. Stejně tak zaujme kolemjdoucí i z boku díky svým kolům s promyšleným detailním vzorem a barevně odlišnému aerodynamickému třetímu střešnímu sloupku. Dolní části dveří navíc vévodí výrazná tmavá lišta.

Nova Kia Niro

Luxus a pohodlí

Nové Kia Niro EV je k dispozici ve dvou výbavách (Style a Premium), z nichž na Vás v obou dýchne ten pravý luxus a požitek z jízdy. Ve voze tak na Vás bude čekat dvouzónová klimatizace, integrovaná GPS s 10,25” displejem a parkovací kamerou, bezdrátová nabíječka telefonů, volant potažený kůži a kožené čalounění sedaček. Přední sedačky a volant jsou navíc vyhřívané a proto Vám tak nic nebrání usednout za volant a užívat si jízdy za jakéhokoliv počasí.

Nova Kia Niro interiér

Máte další otázky?

Rádi byste zjistili, jestli je Kia Niro EV to pravé auto pro Vás? Máte k vozu další otázky, které na internetu jen tak nenajdete? Zkuste se zeptat přímo u pražského autorizovaného prodejce Kia, Auto Jeremiášova. Zkušený tým profesionálů Vám rád zodpoví všechny otázky, které byste ohledně vozu měli a můžete tak zjistit o vozu vše, co by Vás mohlo zajímat, ať už se jedná o technické detaily, výbavu nebo třeba jízdní vlastnosti, jaké Vám tento elektrický vůz může nabídnout!

Zdroj fotografií: autojeremiasova.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články