Domů » Zajímavosti » Koupí neznačkového dílu lze ušetřit i tisíce

Koupí neznačkového dílu lze ušetřit i tisíce

0

Pokud máte poruchu na vašem voze, nebo potřebujete jenom běžnou údržbu, máte dnes na výběr ze dvou možností, jaký díl koupit. Lze vsadit na značkový a originální díl spojený se jménem výrobce vašeho vozu. Ten je však často poměrně drahý. Kvalitativně srovnatelný, ale i o desítky procent levnější je díl neoriginální. V naší nabídce jsou brzdové kotouče, destičky, ale i stovky dalších náhradních dílů, které můžete potřebovat. A jejich výhoda? Stejná kvalita, ale výrazně nižší cena. A tak není divu, že dané možnosti dnes využívá i řada klasických autoservisů – tedy kromě těch originálních, které dané díly využívat musí.

Koupí neznačkového dílu lze ušetřit i tisíce

Ušetřit lze také na dílech repasovaných

Půjdeme-li cestou levnějšího sortimentu i nadále, určitě nesmíme zapomínat na další možnost, která se nám doslova nabízí. Jsou to díly již použité. Abychom však neriskovali to, že koupíme díl nefunkční, je dobré využít takzvaný repas. Příkladem mohou být repasované brzdové válce, turba, stejně jako desítky dalších dílů. A proč tyto? Mají několik výhod, jako:

  • Dobrou kvalitu a jistotu funkčnosti
  • Nízkou cenu
  • Záruku

Repasovaný díl tedy vychází z toho použitého, pouze je zkontrolován, popřípadě upraven a opraven tak, aby skutečně fungoval. A u těch nejdražších mohou jít úspory skutečně do tisíců korun.

Kde nakupovat? Nejlépe online

S úsporami může být spojeno i to, kde konkrétně dané díly, ale stejně tak i různé doplňky kupujeme. Lze sice volit kamenné prodejny, ale nakoupit na internetu je výhodnější. Je to nejenom nejširší výběr autodoplňků a náhradních dílů, ale jsou to i bezkonkurenční ceny. Navíc komfort daného nákupu jde neustále kupředu. Díky skladové dostupnosti není problémem mít dané zboží doma třeba již druhý den od nákupu. To se hodí v případě, kdy skutečně spěcháte. A tak i zde můžete mít jistotu, že internet stále klasické provozovny poráží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články