Domů » Zajímavosti » Kvalitní pneumatiky nemusí být drahé

Kvalitní pneumatiky nemusí být drahé

0
Kvalitní pneumatiky nemusí být drahé

I kvalitní pneu můžete koupit levně

Hledíte při nákupu pneumatik na cenu? Pokud ano, rozhodně nejste jediní. Dělá to stále velká řada lidí. Přesto je ale třeba hledět také na další faktory, které nám pomohou vybrat tu pravou. Hlavní roli určitě hraje značka. Dnes už naštěstí platí, že nabídka nejlevnějších pneu může obsahovat i poměrně známé značky, které jsou spojeny s kvalitou a dobrými jízdními vlastnostmi. Tím chceme naznačit, že ne vždy je dobré orientovat se jenom na neznámé modely z Číny. A jaké značky dnes patří mezi nejvyhledávanější? Jsou to:

  • Matador
  • Sava
  • Barum

Nakupujte na internetu

Druhou dobrou cestou jak ušetřit je samozřejmě nákup online. Ačkoliv většina na trhu fungujících pneuservisů vám může pneumatiky dodat, ne vždy je to správná cesta s ohledem na cenu. Neváhejte a sami se přesvědčte, že online můžete koupit letní pneumatiky za dobré ceny. A v porovnání s kamennou prodejnou lze na celé sadě ušetřit třeba i pár tisíc. I když hledíte na cenu, nezapomínejte také prolistovat několik aktuálních testů, které vám ukážou, jaké v levnějším segmentu koupit konkrétní modely. Proč? Jelikož tak získáte u své pneumatiky ten nejlepší poměr ceny a výkonu. Dnes dané testy provádí řada tuzemských, ale i zahraničních autoklubů.

Nakoupit lze i doplňky a díly

Od pneumatik můžeme lehce odbočit i do jiného, ale se světem automobilů stále spojeného segmentu. Jak správně tušíte, máme na mysli autodíly k automobilům. I zde platí, že pro největší úsporu je můžeme kupovat online. Zde navíc platí, že držet se značky nemusí být nutně správná volba. Proč? Jelikož takový díl je díky logu výrobce značně předražený. Mnohem lepší cestou je zaměřit se na díly neoriginální, které jsou však svou kvalitou parametry zcela srovnatelné. Liší se pouze jednou věcí, a tou je cena. Ta může být i o desítky procent nižší. I proto dnes této možnosti využívají jak řidiči, tak mnohé servisy.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...