Domů » Zajímavosti » Kvalitní pneumatiky nemusí být drahé

Kvalitní pneumatiky nemusí být drahé

0

Hledíte při nákupu pneumatik na cenu? Pokud ano, rozhodně nejste jediní. Dělá to stále velká řada lidí. Přesto je ale třeba hledět také na další faktory, které nám pomohou vybrat tu pravou. Hlavní roli určitě hraje značka. Dnes už naštěstí platí, že nabídka nejlevnějších pneu může obsahovat i poměrně známé značky, které jsou spojeny s kvalitou a dobrými jízdními vlastnostmi. Tím chceme naznačit, že ne vždy je dobré orientovat se jenom na neznámé modely z Číny. A jaké značky dnes patří mezi nejvyhledávanější? Jsou to:

Kvalitní pneumatiky nemusí být drahé
  • Matador
  • Sava
  • Barum

Nakupujte na internetu

Druhou dobrou cestou jak ušetřit je samozřejmě nákup online. Ačkoliv většina na trhu fungujících pneuservisů vám může pneumatiky dodat, ne vždy je to správná cesta s ohledem na cenu. Neváhejte a sami se přesvědčte, že online můžete koupit letní pneumatiky za dobré ceny. A v porovnání s kamennou prodejnou lze na celé sadě ušetřit třeba i pár tisíc. I když hledíte na cenu, nezapomínejte také prolistovat několik aktuálních testů, které vám ukážou, jaké v levnějším segmentu koupit konkrétní modely. Proč? Jelikož tak získáte u své pneumatiky ten nejlepší poměr ceny a výkonu. Dnes dané testy provádí řada tuzemských, ale i zahraničních autoklubů.

Nakoupit lze i doplňky a díly

Od pneumatik můžeme lehce odbočit i do jiného, ale se světem automobilů stále spojeného segmentu. Jak správně tušíte, máme na mysli autodíly k automobilům. I zde platí, že pro největší úsporu je můžeme kupovat online. Zde navíc platí, že držet se značky nemusí být nutně správná volba. Proč? Jelikož takový díl je díky logu výrobce značně předražený. Mnohem lepší cestou je zaměřit se na díly neoriginální, které jsou však svou kvalitou parametry zcela srovnatelné. Liší se pouze jednou věcí, a tou je cena. Ta může být i o desítky procent nižší. I proto dnes této možnosti využívají jak řidiči, tak mnohé servisy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...