Domů » Zajímavosti » Kvalitní pneuservis Vám přezuje pneumatiky i na poslední chvíli

Kvalitní pneuservis Vám přezuje pneumatiky i na poslední chvíli

Přezouvání pneumatik u našich vozů se v podzimních chladných dnech stává velkým tématem. Otázkou stálé zůstává, kdy je nejlepší své letní pneumatiky na zimní přezout a kde sehnat kvalitní pneuservis, když už je všude plno?

Kvalitní pneuservis Vám přezuje pneumatiky i na poslední chvíli

Kdy se na mě vztahuje povinnost jezdit se zimními pneumatikami?

Povinnost jezdit se zimními pneumatikami přichází ve chvíli, kdy se začnou objevovat zimní povětrnostní podmínky. Mezi tyto podmínky patří náledí a rozbředlý či uježděný sníh. Tato povinnost platí v období mezi 1. listopadem a 31. březnem. Na přezutí pneumatik se proto objednejte nejlépe začátkem listopadu, kdy venkovní teploty začnou klesat pod 7 °C a zimní pneumatiky začnou být na silnicích vyžadovány. 

Proč jsou zimní pneumatiky v chladném počasí účinné?

Zimní pneumatiky obsahují oproti letním pneumatikám vyšší podíl přírodního kaučuku. Zajišťují tak potřebnou přilnavost k vozovce a lepší pružnost při nižších teplotách. Z hlediska drážkování se na zimním pneu objevuje výraznější vzorek. Ten zajišťuje potřebný záběr na sněhu a snadno odvádí vodu a sníh z pneumatiky.

V pneuservisu AUTOPLUS Praha Vám pneumatiky přezují i pečlivě uschovají

Pokud hledáte na poslední chvíli pneuservis v Praze pro přezutí Vašich pneumatik, svěřte své vozidlo do rukou automechanikům v pneuservisu AUTOPLUS Praha. Tento rodinný autoservis Vám zajistí kvalitní výměnu pneu v Praze, a to v nejkratším možném čase přesně dle Vašich požadavků. Disponují bohatými mnoholetými zkušenostmi a kromě montáže pneumatik se k nim můžete objednat na opravu či servis pneumatik. Pokud si lámete hlavu, kam uskladnit letní pneumatiky, čeká na Vás služba tzv. “pneu hotelu”. V pneuservisu AUTOPLUS Praha si tak pneumatiky pečlivě uschováte a zároveň o ně bude kvalitně a bezpečně postaráno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články