Domů » Autonovinky » Lotus chystá Crossover. Má být v roce 2019 a montovat se bude v Číně

Lotus chystá Crossover. Má být v roce 2019 a montovat se bude v Číně

0

Společnost Lotus už delší dobu mluvila o tom, že do své nabídky modelů přidá módní SUV. Konkurent Porsche Macan by se měl skutečně za pár let začít vyrábět.

Lotus chystá Crossover. Má být v roce 2019 a montovat se bude v Číně

Výroba v Číně

Jean-Marc Gales, CEO společnosti, popisuje nový model od Lotusu jako první odlehčené SUV na světě a plánuje jeho výrobu v Číně, zejména proto, že se tento vůz bude prodávat zejména na tomto obrovském asijském trhu.

Podle různých zdrojů bude nový Lotus nabízet pohon všech kol a díky spoustě hliníkových dílů by měl být lehký a snadno ovladatelný. V novém autě pravděpodobně najdeme motor, který se vyvíjí ve spolupráci s Toyotou.

Previous article Nový model VW Caravelle už byl představen
Next article BMW M3 oslavilo 40 let
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...