Domů » Zajímavosti » Máte auto v opravně, ale i přesto musíte jezdit? Víme, kde si levně půjčit jiné

Máte auto v opravně, ale i přesto musíte jezdit? Víme, kde si levně půjčit jiné

0
Máte auto v opravně, ale i přesto musíte jezdit? Víme, kde si levně půjčit jiné

V dnešní rychlé době je automobil naprostým základem pro každého dospělého člověka s rodinou. Přece jen se musíte neustále přesouvat mezi prací, rodinou, nákupy, dětskými kroužky, školou, doktory, výlety i dalšími místy. Co si však počít v situaci, kdy máte vozidlo v servisu?

Krátkodobé vypůjčení se vyplatí

Některé sofistikovanější servisy nabízí vypůjčení náhradního vozidla. V takové situaci máte vyhráno. To však neplatí pro drtivou většinu běžných poskytovatelů, a tak si musíte vše zařídit svépomocí.

V daném případě přichází na scénu ověřené půjčovny aut. Těch v naší zemi najdete opravdu ohromné množství, přičemž málokterá z nich vám nabídne přijatelnou cenu a spoustu zajímavých benefitů. Dobrým příkladem je třeba půjčovna aut Ostrava / půjčovna dodávek Ostrava.

Nejen vypůjčení

Tito odborníci vám kdykoliv půjčí některé z deseti druhů aut, čtyř druhů dodávek a jednoho minibusu. Co se týče osobních vozů, ceny začínají již na 440 Kč za jeden den. V ceně je zahrnutý i denní nájezd až 300 km, pojištění v rámci celé Evropské unie, dálniční známka, asistenční služby u nás i v zahraničí, bezplatný výjezd do sousedních zemí a další benefity.

Jaká auta vlastně nabízí zmíněná společnost Rentner? Na své si přijdou hlavně milovníci Škodovek, protože si budete moci vybrat ze tří Octavií, Superbu, Fabie a Kodiaku. Nemáte rádi Škodovky? Pak vás potěší Mercedes-Benz GLE 350 CDI, Audi A6, Tesla Y LongRang nebo Ssangyong Korando.

Chcete se na dostupné vozy podívat sami a prohlédnout si jejich specifikace? Máte zájem o rychlou rezervaci online, abyste byli vždy pojízdní? Pak si stačí rozkliknout webové stránky společnosti Rentner a během několika málo minut budete mít zajištěný dopravní prostředek na krátkou i delší dobu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Dopravní předpisy a pravidla ve Velké Británii

Dopravní předpisy a pravidla ve Velké Británii

0
Řízení ve Velké Británii může být pěkná výzva, a nejen kvůli tomu, že se zde jezdí vlevo. Ve velkých městech na vás čekají nejen...