Domů » Zajímavosti » Máte auto v opravně, ale i přesto musíte jezdit? Víme, kde si levně půjčit jiné

Máte auto v opravně, ale i přesto musíte jezdit? Víme, kde si levně půjčit jiné

0

V dnešní rychlé době je automobil naprostým základem pro každého dospělého člověka s rodinou. Přece jen se musíte neustále přesouvat mezi prací, rodinou, nákupy, dětskými kroužky, školou, doktory, výlety i dalšími místy. Co si však počít v situaci, kdy máte vozidlo v servisu?

Máte auto v opravně, ale i přesto musíte jezdit? Víme, kde si levně půjčit jiné

Krátkodobé vypůjčení se vyplatí

Některé sofistikovanější servisy nabízí vypůjčení náhradního vozidla. V takové situaci máte vyhráno. To však neplatí pro drtivou většinu běžných poskytovatelů, a tak si musíte vše zařídit svépomocí.

V daném případě přichází na scénu ověřené půjčovny aut. Těch v naší zemi najdete opravdu ohromné množství, přičemž málokterá z nich vám nabídne přijatelnou cenu a spoustu zajímavých benefitů. Dobrým příkladem je třeba půjčovna aut Ostrava / půjčovna dodávek Ostrava.

Nejen vypůjčení

Tito odborníci vám kdykoliv půjčí některé z deseti druhů aut, čtyř druhů dodávek a jednoho minibusu. Co se týče osobních vozů, ceny začínají již na 440 Kč za jeden den. V ceně je zahrnutý i denní nájezd až 300 km, pojištění v rámci celé Evropské unie, dálniční známka, asistenční služby u nás i v zahraničí, bezplatný výjezd do sousedních zemí a další benefity.

Jaká auta vlastně nabízí zmíněná společnost Rentner? Na své si přijdou hlavně milovníci Škodovek, protože si budete moci vybrat ze tří Octavií, Superbu, Fabie a Kodiaku. Nemáte rádi Škodovky? Pak vás potěší Mercedes-Benz GLE 350 CDI, Audi A6, Tesla Y LongRang nebo Ssangyong Korando.

Chcete se na dostupné vozy podívat sami a prohlédnout si jejich specifikace? Máte zájem o rychlou rezervaci online, abyste byli vždy pojízdní? Pak si stačí rozkliknout webové stránky společnosti Rentner a během několika málo minut budete mít zajištěný dopravní prostředek na krátkou i delší dobu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...