Domů » Zajímavosti » Na dovolenou autem? Zpříjemněte si toulky přírodou s přenosnou elektrokoloběžkou AERIUM!

Na dovolenou autem? Zpříjemněte si toulky přírodou s přenosnou elektrokoloběžkou AERIUM!

0

Období dovolených se pomalu blíží a s ním i zasloužený odpočinek. Velká část lidí vyráží na dovolenou autem, které jim během cestování nabízí zejména flexibilitu a svobodu. S automobilem však všude nezajedete, a to zejména při poznávání přírody. Právě proto se vyplatí s sebou přibalit skládací elektrokoloběžku, která vás dostane na místa, kam byste se autem nepodívali, aniž byste museli po svých.

Na dovolenou autem? Zpříjemněte si toulky přírodou s přenosnou elektrokoloběžkou AERIUM!

V souvislosti s tím jsme se spojili s odborníkem na elektrokoloběžky – e-shopem Vzdušín.cz. Ten je mimo jiné prodejcem vlastní značky AERIUM, která nabízí jedny z nejlepších modelů ve své cenové kategorii. Společně jsme pro vás dali dohromady přehledný průvodce skládacími elektrokoloběžkami, které se mohou hodit nejen na dovolené.

Elektrokoloběžka si hravě poradí s náročným terénem

Pokud se chystáte na dovolenou autem a chcete trávit čas poznáváním krajiny a přírodních krás, určitě byste měli popřemýšlet nad koupí vlastní elektrokoloběžky. Ty se těší velké oblibě nejen ve městech, ale i v terénu. Při výběru správného modelu tak zvládnete jízdu po lesních i horských cestách.

V první řadě si ověřte, zda je v dané destinaci jízda na elektrokoloběžce povolená – pozor si dejte zejména na národní parky a chráněná území. Elektrokoloběžka do terénu by měla hlavně disponovat stabilní konstrukcí. Důležitý je však i její výkon a rychlost. Pro překonání větších překážek je potřeba pořádná síla, kvůli čemuž si bohužel nevystačíte s klasickými modely.

Nejlepší elektrokoloběžka by vám měla nabídnout i něco navíc, a to například možnost ovládání skrze aplikaci nebo jednoduché složení. Obojím disponuje elektrokoloběžka AERIUM Coolfly 2000 W Dual – jedná se o jednu z nejvýkonnějších elektrokoloběžek v nabídce Vzdušín.cz. 

Vybavená je navíc duálním motorem s výkonem 2 000 W, se kterým hravě překonáte vysoké stoupání či členitý terén. Zároveň vám při plném nabití dokáže nabídnout dojezd až 70 km.

Oproti běžným městským modelům vás tato terénní elektrokoloběžka překvapí i svojí rychlostí, která se může vyšplhat až na 60 km/h. Legislativy se přitom obávat nemusíte, jelikož ve většině zemích je rychlost omezena pouze při pohybu po veřejných komunikacích, nikoliv v terénu. Pro porovnání – nejlevnější elektrokoloběžky do terénu nabízí rychlost 40 km/h, se kterou si vystačíte pouze v mírnějším terénu.

Elektrokoloběžka AERIUM Coolfly 2000 W Dual je také vybavená kvalitními kotoučovými brzdami, které jsou vysoce citlivé a disponují krátkou brzdnou dráhou – snadno tak zabrzdíte i při jízdě ve vysoké rychlosti. Samotná jízda bude mnohem bezpečnější, a to nejen pro vás, ale i osoby okolo.

Elektrokoloběžka Aerium

Skladnost elektrokoloběžky vás opravdu překvapí

Během cestování je rozhodující především skladnost. Tuto skládací elektrokoloběžku jednoduše uložíte do kufru automobilu nebo přenesete přes nesjízdné části trasy. V tomto ohledu je důležitá také lehká konstrukce a hmotnost celého stroje. Každopádně elektrokoloběžka do terénu bude zpravidla těžší, a to kvůli většímu a výkonnějšímu motoru.

Elektrokoloběžka AERIUM Coolfly 2000 W Dual je i přesto poměrně lehká – její celková hmotnost činí 29 kg. Přenášení stroje je tak pro většinu lidí relativně snadné. Počítat můžete i s jednoduchým složením, kdy přední část elektrokoloběžky během vteřiny překlopíte k nášlapu. Takto složený stroj jednoduše vložíte do kufru automobilu, aniž by v něm zabíral příliš prostoru.

Elektrokoloběžka Aerium

Užijte si ničím nerušenou jízdu, kdekoliv se vám zachce

Terénní elektrokoloběžku využijete téměř kdekoliv, a to nejen na přírodních cestách, ale i během popojíždění po cyklostezkách či po silnici. Pro náročný terén je nejvhodnější elektrokoloběžka s odpružením, díky němuž pro vás bude jízda po nerovnostech mnohem pohodlnější. Nejlevnější elektrokoloběžky obvykle disponují předním či zadním odpružením. 

Elektrokoloběžka Aerium

Jízdu vám ulehčí dva režimy výkonu. První DUAL MOTOR zapojí oba motory s maximálním výkonem 2 000 W, díky čemuž hravě překonáte vysoké stoupání i členitý terén. Pro méně náročné trasy je dostupný režim SINGLE MOTOR, u kterého je zapojen pouze jeden motor s výkonem 1 000 W.

Ať už vás zaujala elektrokoloběžka AERIUM Coolfly 2000 W Dual nebo máte zájem o jiný model, můžete se obrátit na e-shop Vzdušín.cz. Ten vám pomůže nejen s výběrem vhodného stroje, ale i následným servisem. Kromě toho nabízí i rychlé dodání originálních náhradních dílů a veškerého příslušenství.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články