Domů » Zajímavosti » Nápady na dárky pro milovníky aut

Nápady na dárky pro milovníky aut

0

Ať už si lámete hlavu s tím, co dát vašemu blízkému člověku k narozeninám, svátku, Valentýnu nebo i jinému výročí, máme pro vás několik nápadů. Pokud je totiž zároveň i milovníkem automobilového průmyslu, tak je výběr více než snadný. Personalizované dárky jsou totiž to nejlepší, co můžete těm, které máte rádi, dopřát.

Nápady na dárky pro milovníky aut

Klíčenka se značkou auta

Klíčenky jsou mezi příznivci drahých aut velmi oblíbený artikl. Není totiž jen estetický a desginový prvek, ale jedná se zároveň také způsob, jak vyjádřit své automobilní zaměření. Kovová klíčenka auto je totiž jedna z věcí, která nezabere mnoho místa, ale ihned vyjádří, co má daný člověk rád. Ať už je tedy vámi obdarovaný člověk milovníkem porsche, škodovky nebo trabantu, je možnost mu dárek s tímto logem dopřát. A lze jej nosit nejen na klíčích, ale například také na batohu, poutku od bundy nebo na peněžence. Míst, jak takovou maličkost, která potěší, je mnoho.

Domů i do kanceláře – hrneček

Praktickým dárkem, který je také velmi lehké personalizovat, je hrneček. Každý z nás nějaký používá, ať už na kávu, čaj nebo třeba mléko. A přitom může mít i nějaký oblíbený. Tak proč jej nedat tomu, kdo jej má rád, jako dárek? Ať už s jeho oblíbeným domácím autem, fotografií vás a vašeho miláčka na čtyřech kolech, nebo vyšperkovanou fotkou ve photoshopu, kterou mu budou všichni závidět: I zde je možné využít vlastní kreativitu a vaše napojení na druhého člověka tím, že mu dáte něco speciálně vytvořeného pro něj. Bude velký půllitrový hrnek lepší než malý presový koflíček? To už si rozhodněte sami.

Polštářek nebo rohožka

Každý byt má nádech toho, kdo v něm bydlí. Tak proč si ten svůj neudělat podle sebe. At už si jej vyzdobíte dle vašeho vkusu. Budete mít nábytek přesně odpovídající vaší nátuře. Nebo v něm budou doplňky a estetické prvky přesně podle vašich zálib. Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké barvy stěn odpovídají vaší povaze? A co tvar a barva pohovky nebo psacího stolu? Co takhle se tedy zamyslet nad tím, jaké velké i malé věci byste u sebe doma mohli opravit, aby si hned každá návštěva řekla, že tento prostor je ten váš. Co například mít v posteli polštářky vyjadřující vaše zájmy a záliby? A co třeba uvítat hosty do domu rohožkou, která jim dodá pocit, že jsou na tom správném místě? Výběr a design je jen na vás. Popusťte tedy uzdu své představivosti a připravte sobě i svým blízkým jedinečný pocit domova.

Doplňky do auta

Každý milovník aut má samozřejmě doma jednoho takového čtyřnohého miláčka, o kterého se stará, vím o něm první poslední a je to jeho vášeň. Proč ho v jeho zálibě nepodpořit a nedopřát mu možnost v něm trávit více času. Například sdíleným piknikem a nějakým příjemném místě? Nebo tím, že jej společně umyjete a napastujete? Ano, je to možná moment práce a námahy, ale užijete si u ní také spoustu srandy. A navíc se zasmějete a stmelí vás to. A nebo, můžete jen pořídit svému blízkému něco, co mu v autě zajistí větší pohodlí a pocit domova. Vyhřívací obal na volant, potahy na sedačky s oblíbeným vzorem, nebo například nové koberečky či disky. Předmětů, které lze v autě vyměnit nebo upravit k obrazu majitelova, je mnoho. Zkuste se například i s vaším blízkým domluvit, abyste věděli, co by si zrovna přál, a co by mu udělalo radost.

Autosalon

Pokud máte pocit, že z hmotných věcí již není vašemu blízkému co dopřát, vymyslete pro něj zážitek. Zajděte se podívat do autosalonu. Pronajměte si limuzínu, veterána  nebo jiný druh auta a projeďte se po známých trasách. Nebo si společně zajděte například na automobilové závody. Možností zábavy, které se týkají aut, je nepřeberné množství, takže jen věnujte několik minut průzkumu internetu, nebo vašeho okolí, a vyberte si to nejlepší, co si společně užijete. A pokud máte pocit, že se vám zrovna vůbec nechce z domu, zkuste najít nějaký zajímavý pořad v televizi nebo v kině, který by se této tematiky mohl týkat. Ne všichni hned musejí přidávat plyn…

Péče o sebe i o auto

Není radno zapomínat jak na pěči o druhého, tak na péči o auto. Proto kosmetika s vůni kerosolu, nebo luxusní pasta na autolak může potěšit stejně dobře jako bublinková koupel nebo den v lázních. Zkuste propátrat internet a najít produkty, které by mohly vonět jako garáž či jiné oblíbené prostředí toho, komu jej chcete dopřát. A ačkoliv to zní bizarně, tak opak je pravdou. Pro nadšence garážového stání není nic lepšího než pocit čerstvě umytých rukou po náročné špinavé práci. A pokud si na to zrovna člověk, kterého chcete obdarovat, nepotrpí, zkuste to z druhé strany. Nabídněte mu věnování vlastního času, příjemnou masáž a klidný večer odpočinku. Způsobů, jak udělat druhému radost, je nekonečné množství.

Dárky pro milovníky aut

Ať už se tedy rozhodnete pro stylovou klíčenku, hrneček s potiskem, polštářek, rohožku či jinou maličkost do bytu. Nebo pro doplňky do auta, kosmetiku pro vaše vozidlo nebo mileného člověka. Nebo si společně uděláte stylový autopiknik, či pronajmete na projížďku vůz, který jste vždy chtěli vlastnit. Možností je spousta. I jen odpočinek u filmu nebo návštěva autosalonu či automobilních závodů může být to pravé. Vybírejte tedy podle charakteru druhého a užijte si to společně s ním.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články