Domů » Zajímavosti » Nejhorší silnice roku 2019: Sem raději nejezděte

Nejhorší silnice roku 2019: Sem raději nejezděte

0
Nejhorší silnice roku 2019: Sem raději nejezděte

Výmoly a rozbité cesty nejsou v České republice ničím neobvyklým. Není proto divu, že někdo pořádná anketu, ve které se hledá právě ta nejhorší cesta na našem území. Anketa o nejhorší silnici roku 2019 byla pořádána webem Vymoly, což je projekt pojišťovny Generali. Společně s oddělením BESIPem letos uspořádali už 9. ročník takové ankety.

Této silnici se vyhněte obloukem

Dostaňme se tedy rovnou k tomu nejlepšímu. V tomto případě tedy nejhoršímu. Za rok 2019 se nejhorší silnicí na našem území stala silnice mezi Šilheřovicemi a obcí Hať v Moravskoslezském kraji. Tuto silnici už dokonce místní začali nazývat jako „důlky“. V anketě hlasovalo 85 000 řidičů a vybírali z 8 000 úseků. Tento projekt si dává za cíl nejen korunovaci té nejhorší cesty na našem území, ale hlavně propojení komunity řidičů. Anticenu dokonce dostala i dálnice D1, v případě které mnozí nazývají dálniční známky spíše pojmem parkovací lístek.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...