Domů » Zajímavosti » Nejlepší dárek je ten, který si sami zažijete!

Nejlepší dárek je ten, který si sami zažijete!

0

Není třeba připomínat, že dárky patří k základním potřebám člověka, ale málokdo si už uvědomuje, že těmi nejlepšími a nejoriginálnějšími dárky jsou ty, které si člověk prožije na vlastní kůži a následně si zážitek zapamatuje po zbytek svého života. Mnoho lidí ale nemá čas nebo nesrší přílišnou originalitou k vymyšlení takového dárku, tak právě pro ty je tu profesionální agentura na zážitky Esennce.cz. Jedny z nejzajímavějších zážitků jsou určitě ty, při kterých vám stoupá hladina adrenalinu v těle závodní rychlostí.

Nejlepší dárek je ten, který si sami zažijete!

Škola, která vás bude bavit

Jak spojit zábavné s užitečným? Darováním poukazu na školu smyku zaručeně, protože se během tohoto zážitku lze naučit skvělému ovládání svého automobilu v těch nejhorších a nevyzpytatelnějších podmínkách, které mohou během jízdy potkat každého a přivést ho do dost krizové situace, ze které se však po tomto kurzu bude umět vysmyknout. Člověk se naučí správnému postupu hned na několika druzích povrchu a pochopí fyzikální základy a hlavní postupy při jednání v této situaci. Zážitek je dostupný hned v 6 rozdílných lokacích – Most, Vysoké Mýto, Jihlava, Sosnová, Příbram a Ostrava.

Staňte se jezdcem F1

Chcete si aspoň na malou chvilku připadat jako jezdec formule 1 a prožít si svojí chvilku slávy v moderním kokpitu nadupané formule 1? Simulátor F1 vám toto umožní a to v rozmezí 30 až 90 minut. Simulátor je opatřen kvalitní zvukovou aparaturou Dolby THX a Full HD projektorem pro ten nejlepší audiovizuální pocit z jízdy a k tomu vám také dopomůže systém pro přenášení vibrací z jízdy a motoru pro co nejrealističtější pocit. Simulátor v Praze na vás čeká hned s několika tratěmi z celého světa, které z vás po pár kolech udělají zkušenějšího jezdce, než je samotný Stig!

Adrenalin na okruhu

Neláká vás škola smyku ani jízda v simulátoru? Chcete si užít radši zážitek z jízdy v nadupaném stroji Ferrari? Za bezkonkurenční cenu se můžete projet v tomto červeném klenotu jedné z nejlepších automobilových značek na světě. Po krátkém zaškolení a seznámení s chováním vozu na vás bude čekat opravdový závodní okruh o délce téměř 2 km, který si před samotnou jízdou projedete s instruktorem v safety-car voze, kde se seznámíte s 4x zrychlením, 4x brzděním a 4x zatáčením. Trať si můžete ve Ferrari 458 Italia projet sami, či se nechat svézt zkušeným instruktorem, takže si zážitek mohou užít i mladší 18ti let.

esence

Smykem, ale trochu jinak

Je na vás škola smyku moc slabá? Co třeba zkusit smyk trochu na jiné úrovni, třeba driftem! Na letišti v Mnichově Hradišti si můžete užít 30 minut zábavy, která pro vás bude díky driftovacímu speciálu Astra OPC EasyDrift z roku 2013 s 300 koňmi nekonečným a nezapomenutelným zážitkem, a která vás přenese ze sledování filmových driftů do reality. Bojíte se, že s driftem nemáte ani ty nejmenší zkušenosti? To vůbec není žádný problém, protože i zde je přítomen instruktor, který vás naučí základy a zásady úspěšného driftu. Tak hurá do toho!

472_Driftovani_2013_04

Foto: esennce.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články