Domů » Autonovinky » Nová Kia Sportage 2022

Nová Kia Sportage 2022

Nová Kia Sportage 2022 je moderní SUV s atraktivním designem. Zaujme výkonnými a hospodárnými hybridními pohony včetně verze Plug-in Hybrid. Má prostorný a všestranný interiér plný těch nejmodernějších technologií. Nasedněte s námi do vozu Kia Sportage páté generace a nechte se inspirovat.

Nová Kia Sportage 2022

Nízké emise a široký výběr pohonů

Nová modelová řada Kia Sportage se může pochlubit nízkými emisemi a širokým výběrem čtyř různých pohonů včetně verzí Hybrid, Plug-in Hybrid a Mild Hybrid. Ke každému z nich je k dispozici také stupeň výbavy GT-line.

Inspirovaná přírodou a plná sebevědomí

Nová generace vozů Kia Sportage je typická impozantním vzhledem a elegantními, i když současně svalnatými tvary. Toto prémiové SUV zaujme svou dynamikou a asertivním vzhledem.

Na silnicích je nepřehlédnutelná. Zepředu vás upoutá integrovaná černá maska chladiče se zajímavými detaily a voštinovou mřížkou. Na cestu si posvítí osobitými LED světly pro denní svícení ve futuristickém tvaru bumerangu a světlomety LED Matrix.

Výkonné a hospodárné pohony a pohotové reakce

Kia Sportage 2022 nabízí komplexní řadu výkonných a hospodárných pohonů s pohotovými reakcemi, ale také bohatý výběr výbav. Stačí si vybrat!

Na výběr je: Kia Sportage HEV GT-line, Kia Sportage PHEV GT-line, Kia Sportage TOP, Kia Sportage HEV TOP, Kia Sportage PHEV TOP, Kia Sportage MHEV GT-line. Jednotlivé verze jsou kombinací elegantního designu, nejmodernějších technologií a výkonných hospodárných pohonů.

Posádka si užije každodenní kvalitní cestování díky řadě jízdních režimů a inteligentnímu využití vnitřního prostoru.

Vyzkoušejte si novou Kia Sportage na testovací jízdě

Nová Kia Sportage je jednoznačně inspirativní a moderní SUV s atraktivními jízdními vlastnostmi. Navíc poprvé ve své historii používá evropská verze Sportage specifický rozvor náprav. Díky tomu se může pochlubit velkorysým vnitřním prostorem a praktičností. Vyzkoušejte si ji na testovací jízdě zdarma v Auto Jeremiášová.

nova-kia-sportage_PR_jeremiasova

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...