Domů » Zajímavosti » Nová Kia Sportage je hybrid do města i do terénu

Nová Kia Sportage je hybrid do města i do terénu

0

Rádi byste si pořídili auto, kterým ráno odvezete děti do školy, které se nezalekne Vašeho týdenního nákupu pro celou rodinu a které zároveň můžete využít pro Vás nedělní výlet, i když bude někam do hor? Bojíte se, že u vozu, který by zvládl jak každodenní využití tak terén, byste se museli bát každého měření emisí? Nová Kia Sportage se nezalekne žádného úkolu a díky technologii Plug-in hybrid se nebudete muset obávat STK ani ME.

Nová Kia Sportage je hybrid do města i do terénu

Vzhled, který zaujme

Kia Sportage prošla ve své nové modelové řadě z roku 2022 spoustou významných změn, jak z venku, tak uvnitř. První změna, která je viditelná už na první pohled je nový impozantní design exteriéru. Nová Kia Sportage vypadá elegantně, sebevědomě a dynamicky – tedy přesně tak, jaká doopravdy je. Největší změnou prošly LED světlomety do tvaru bumerangu a voštinová maska chladiče, která připomíná medové plástve.

Nová Kia Sportage

Přímo pro evropské silnice

Nová Kia Sportage byla navržena přímo pro Evropu. Oproti jiným verzím používá evropská Kia Sportage jiný rozvor náprav, upravený přímo pro místní trh. Testováním tohoto modelu na nejrůznějších evropských cestách tak vznikly i speciálně kalibrované elektronické asistenční systémy a odpružení, díky čemuž je Sportage připravena do každého terénu.

Vyzkoušejte nový terénní režim

Na základě tohoto testování byl též vyvinut chytrý terénní režim, s kterým bude každá cesta pohodlná. Tento režim totiž automaticky upravuje nastavení pro optimální jízdní dynamiku, ať už prší, sněží, nebo je po dešti bahno. Mimo terénní režim zde najdete také režimy Comfort, Eco a Sport.

Myslete na ekologii (a emise)

Nová Kia Sportage přichází na trh v několika verzích motoru. Od mild-hybridu, přes běžný hybrid, až po vysoce výkonný Plug-In hybrid, díky kterému se můžou oba motory spojit v harmonický celek, který dosáhne síly až 265 koní. Hybridní pohony navíc snižují spotřebu paliva a emise, díky čemuž můžete ušetřit Vaší peněžence a odpadnou Vám starosti s pravidelným měření emisí.

Nová Kia Sportage interiér

Vyzkoušejte novou Kia Sportage v Auto Jeremiášova

Nechcete kupovat zajíce v pytli a chcete se ve voze projet, abyste si mohli vyzkoušet jeho ovládání a odezvu? Domluvte si testovací jízdu u oficiálního dealera značky Kia, Auto Jeremiášova v Praze 5. Tamní personál Vám také rád zodpoví všechny dotazy o vozidle, ať už se jedná o výbavu, vlastnosti nebo jeho motorizaci a další otázky, které by Vás o voze mohly zajímat.

Zdroj foto: autojeremiasova.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...