Domů » Pro řidiče » Objednat se do autoservisu jako do kadeřnictví? S GetFix to jde

Objednat se do autoservisu jako do kadeřnictví? S GetFix to jde

Začal váš automobil vydávat podivný zvuk, je na čase provést pravidelný servis, nebo je potřeba přezout pneumatiky? V tom případě budete potřebovat navštívit servis, ale možná zjistíte, že neznáte nikoho, kdo by vám mohl dát uspokojující doporučení. Právě tohoto kamaráda či kamarádku, jež vám dokáže spolehlivě doporučit autoservis či ruční mytí vozu, dokáže nahradit GetFix. Mimo pouhé doporučení vám dokonce dokáže zarezervovat termín a postará se také o to, abyste byli s prací spokojeni.

Objednat se do autoservisu jako do kadeřnictví? S GetFix to jde

Zvládne se objednat do servisu i úplný amatér?

Funguje to velice jednoduše. Pomocí GetFixu najdete ten správný servis, kam odvezete automobil za účelem provedení určité potřebné práce. Vybírat si můžete podle ceny, nabízených služeb, lokality autoservisu a také podle otevírací doby. Na webové stránce GetFix se můžete snadno orientovat mezi jednotlivými službami, jelikož je přehledně rozdělili do celkem 18 kategorií. Vybírat tak můžete třeba mytí vozu, čištění interiéru, výměnu oleje a nebo třeba tónování skel. 

Nedokážete pro váš problém najít správnou kategorii?

Pokud si ale i přes to nebudete jistí s tím, co vlastně potřebujete a kam automobil objednat, tak se můžete spojit online s GetFixákem. Jedná se o chat, kde vám po popsání problému GetFixák poradí, kam se objednat do servisu a nebo vám pomůže s vytvořením objednávky. Zajímavá je také služba poptávka, kam můžete slovně popsat svůj problém s autem a servis vám následně napíše předběžnou cenu opravy.

Prioritou je vaše spokojenost a seriózní jednání autoservisu

Po vytvoření objednávky vám přijde e-mail, díky kterému se dozvíte, zda-li servis vaši objednávku přijal, odmítnul nebo upravil. V případě, že servis objednávku bez připomínek přijal, vám přijde potvrzovací e-mail objednávky a následně můžete automobil dovézt do servisu. Pokud servis vaši objednávku odmítne, tak vám GetFix.cz pomůže najít alternativní servis, který bude splňovat vaše požadavky.

Kvalita servisů i myček je pravidelně kontrolována

Jakmile bude auto opraveno, tak vám přijde e-mail s konečnou cenou a informací, že si můžete automobil přijet vyzvednout. I po dokončení objednávky se o vás GetFix postará. Pokud bude cena neadekvátní, či budete obětí neseriózního jednání, tak může být servis vymazán z databáze. Autoservisy i myčky jsou pravidelně kontrolovány a GetFix sbírá zpětné vazby, na základě kterých se rozhoduje, zda-li servis zůstane v databázi i nadále.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články