Domů » Zajímavosti » Opel Astra Sports Tourer

Opel Astra Sports Tourer

0

Astra Sports Tourer pro rok 2016 byl hrdě představen na frankfurtském autosalonu. Vůz je založen na zcela nové architektuře lehkého vozidla, které je zhruba o 200 kilogramů lehčí, než předcházející model. Vzhledem k tomu, že bude kombinovat nejnovější generace motorů, bude Astra Sports Tourer údernější, živější a poskytne větší radost z jízdy. Současně se omezila spotřeba paliva, což je přesvědčivým atributem pro využití za účelem firemních vozů.

Opel Astra Sports Tourer

Ačkoliv je rozměrově prakticky stejný jako předchůdce, nabídne uvnitř více prostoru a tím zajistí větší komfort. Vše se zde točí v elegantně sportovním designu, který nikoho neurazí. Přední světlomety jsou zde spojeny stříbrnou lištou a dokonale splývají s designem vozu. Nejen světla, ale i dveře jsou zde v dokonalé linii. Mírně klenutá šikmá střecha zde dotváří perfektní aerodynamický tvar. Dbalo se zde na to, aby vůz působil robustním s stabilním dojmem.

Celková délka vozu je 4702 mm, šířka 1871 mm a výška 1499 mm. U řidiče přibyla výška o 26 mm a cestující mají o 28 mm více místa na nohy. Zvětšil se i prostor na zavazadla, ten má nyní objem 1630 litrů.

Při výrobě byla použita vysokopevnostní ocel, díky které se mohlo ubrat na materiálu. Celý vůz tak váží jen 1263 kilogramů. To má pochopitelně vliv na jízdní vlastnosti, komfort, hbitost a úsporu. Řidiči si mohou vybírat vozy s různě silnými motory, od 95 koní až po 200 koní. Také se nabízí dieselové a benzinové motory v rozmezí 1,0-1,6 litrů.

Moderní výbava

Auto je doslova plné inovativní technologie, od pasivní až po aktivní bezpečnost. Vůz dokáže automaticky regulovat LED moduly a přizpůsobit svícení podle toho, jestli řidič jede ve městě nebo mimo něj. Dálková světla se sama nastaví, aby neoslňovala ostatní řidiče. Vůz také disponuje moderním kolizním systémem. Informační systém auta je nově kompatibilní s telefony od Applu i s telefony s Androidem. Hlavními zájemci Astry jsou obvykle firmy a rodiny s dětmi. Očekává se, že u tohoto modelu to nebude jiné. Vůz disponuje vším, co je potřeba, je elegantní, bezpečný a moderně vybavený. Další Opel, který nás příjemně překvapí.

Foto: netcatshow.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články