Domů » Autosalony » Opel Vivaro Surf – nejstylovější dodávka

Opel Vivaro Surf – nejstylovější dodávka

0

Jednou z novinek, které byly představeny na automobilovém veletrhu ve Frankfurtu, je koncept stylové dodávky. Automobilka Opel využila vlny zájmu o velké vozy a na podvozku Vivaro CrewCab van postavila opravdu zajímavý model.

Opel Vivaro Surf – nejstylovější dodávka

Obrovský skladovací prostor

Pokud bude o tenhle stylový vůz dostatečně velký zájem, Opel plánuje skutečně vyrobit limitovanou edici v této podobě. Dodávka by se pak mohla vyrábět dokonce ve dvou verzích, kratší a dlouhé, které by disponovaly skutečně obřím prostorem pro zavazadla – 3,2 m krychlových v případě kratší verze nebo dokonce 4 krychlové metry u delší verze.

Úsporné biturbo

Pod kapotou Vivaro Surf najdeme dieselový motor 1,6 CTDI, který disponuje výkonem 140 koní. dodávka dokáže jet rychlostí až 180 km/h a průměrná spotřeba by měla být 6,1 l na sto kilometrů, což je na dodávku velmi slušné číslo.

Vzduchový podvozek u Oplu?

Kromě ultramoderního dotykového infotainmentu a zajímavého designu chce Opel Vivaro Surf nabídnout specialitu, totiž vzduchový podvozek na zadní nápravě, který známe od citroenu a který dokáže měnit světlou výšku vozu. Takže pokud před sebou uvidíte nízký podjezd nebo garáže, můžete snížit Vivaro až o 70 mm! A když se vydáte do lehkého terénu, můžete zase světlou výšku zvýšit.

Pohodlí především

Koncept Opel Vivaro Surf není obyčejná dodávka už na první pohled, takže ani druhý pohled, tedy nahlédnutí do interiéru, nezklame. Vůz je vybaven velmi kvalitními materiály, je možno si objednat dálkově ovládané posuvné dveře, vyhřívané sedačky a vícezónovou klimatizaci. Podle přání zákazníka bude k dispozici také pěti- nebo šestimístné provedení.

Tuningová kola v základu

Kromě nápadného a nápaditého vnějšího designu, který přitáhne zraky všech, se Opel Vivaro Surf pyšní i speciálními koly od oblíbené tuningové značky automobilky Opel, firmy Irmscher.

foto: autoevolution.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...