Domů » Zajímavosti » Opel Meriva od Srba Servis: To nejlepší pro rodinu za atraktivní cenu

Opel Meriva od Srba Servis: To nejlepší pro rodinu za atraktivní cenu

0
Opel Meriva od Srba Servis: To nejlepší pro rodinu za atraktivní cenu

Model Meriva je díky svému inovativnímu přístupu k praktičnosti dokonalým rodinným vozem, který vás nepřestane překvapovat. Jeho zadní dveře, otevírané proti směru jízdy, přinášejí bezkonkurenční přístup k zadním sedačkám, do kterých tak bez námahy usadíte své děti i v bezpečnostní autosedačce. Úhel otevření dveří je celých 84 stupňů, umožňuje tak snadnou manipulaci s vašimi ratolestmi i přirozený pohyb těla při nastupování. Oceníte také posuvné zadní sedačky, které je možné snadno přenastavit na dvoumístnou konfiguraci s velkým množstvím místa pro ramena i boky. Praktičnost jistí možnost sklopit sedačky jediným stiskem tlačítka bez nutnosti demontovat opěrky hlavy, uvnitř pak najdete prostor pro až 1500 litrů nákladu.

 

 

Praktický a krásný Opel Meriva nyní nabízí bazar autorizovaného prodejce Srba Servis za velmi atraktivní ceny. Skladem jsou vedeny předváděcí vozy s minimálním nájezdem kilometrů, bohatou výbavou a se slevou přesahující sto tisíc korun. Ihned k dodání je k dispozici pestrý výběr ojetých vozů Opel Meriva, vyrobených v letošním roce, s cenou již od 269 900 Kč včetně DPH. Na palubě si můžete užívat například příplatkový audiosystém CD 300, klimatizaci, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, elektrické ovládání předních oken, asistenta pro rozjezd do kopce a další prvky, které vám zpříjemní cestování ve vašem kvalitním ojetém Opelu Meriva. Bazar autorizovaného prodejce vám k vozu navíc poskytne záruku Opel Flex Care, prodlouženou na pět let. Vaše nová Meriva za těch nejvýhodnějších podmínek na vás čeká u Srba Servis.

 

Foto: Opel.cz, Srba Servis

 

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...