Domů » Zajímavosti » Opel Meriva od Srba Servis: To nejlepší pro rodinu za atraktivní cenu

Opel Meriva od Srba Servis: To nejlepší pro rodinu za atraktivní cenu

0

Model Meriva je díky svému inovativnímu přístupu k praktičnosti dokonalým rodinným vozem, který vás nepřestane překvapovat. Jeho zadní dveře, otevírané proti směru jízdy, přinášejí bezkonkurenční přístup k zadním sedačkám, do kterých tak bez námahy usadíte své děti i v bezpečnostní autosedačce. Úhel otevření dveří je celých 84 stupňů, umožňuje tak snadnou manipulaci s vašimi ratolestmi i přirozený pohyb těla při nastupování. Oceníte také posuvné zadní sedačky, které je možné snadno přenastavit na dvoumístnou konfiguraci s velkým množstvím místa pro ramena i boky. Praktičnost jistí možnost sklopit sedačky jediným stiskem tlačítka bez nutnosti demontovat opěrky hlavy, uvnitř pak najdete prostor pro až 1500 litrů nákladu.

Opel Meriva od Srba Servis: To nejlepší pro rodinu za atraktivní cenu

 

 

Praktický a krásný Opel Meriva nyní nabízí bazar autorizovaného prodejce Srba Servis za velmi atraktivní ceny. Skladem jsou vedeny předváděcí vozy s minimálním nájezdem kilometrů, bohatou výbavou a se slevou přesahující sto tisíc korun. Ihned k dodání je k dispozici pestrý výběr ojetých vozů Opel Meriva, vyrobených v letošním roce, s cenou již od 269 900 Kč včetně DPH. Na palubě si můžete užívat například příplatkový audiosystém CD 300, klimatizaci, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, elektrické ovládání předních oken, asistenta pro rozjezd do kopce a další prvky, které vám zpříjemní cestování ve vašem kvalitním ojetém Opelu Meriva. Bazar autorizovaného prodejce vám k vozu navíc poskytne záruku Opel Flex Care, prodlouženou na pět let. Vaše nová Meriva za těch nejvýhodnějších podmínek na vás čeká u Srba Servis.

 

Foto: Opel.cz, Srba Servis

 

Previous article Škoda se do USA nepodívá!
Next article Clarkson zlomil další rekord internetu!
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články