Domů » Zajímavosti » Oprava autoskel v Praze ve spolehlivém autoservisu!

Oprava autoskel v Praze ve spolehlivém autoservisu!

Objevila se během Vaší nepřítomnosti na skle Vašeho vozidla prasklina? Nebo se odrazil kamínek od vozidla jedoucího před Vámi a čelní sklo Vašeho vozu je nenávratně poškozeno? S opravou autoskla rozhodně neváhejte! Vozidlo s prasklinou na čelním skle, která je větší než 20 mm, nesmí vjet na vozovku. Ohrožuje tak bezpečnost provozu na pozemních komunikacích. Poradíme Vám, kde se o opravu autoskel v Praze postarají ti nejšikovnější automechanici!

Oprava autoskel v Praze ve spolehlivém autoservisu!

Autoservis Motogart opraví sklo na vozidle jakékoliv značky a druhu

Pocházíte z Prahy nebo blízkého okolí a hledáte naléhavě autoservis, který si rychle poradí s opravou skla na Vašem voze? V autoservisu Motogart Praha se o Vaše vozidlo spolehlivě postarají. Vymění Vám sklo u Vašeho vozu, ať již vlastníte jakoukoliv značku osobního automobilu, dodávky či menšího nákladního vozidla. Bezplatná výměna autoskla Vás čeká v případě, že splňujete pojistné podmínky z povinného ručení viníka, havarijního pojištění nebo připojištění čelního skla.

Jak oprava autoskla probíhá?

Praskliny na skle jsou opravovány pomocí odsátí vzduchu z dutiny praskliny. Následně jsou nahrazeny speciální látkou, která má stejné vlastnosti jako sklo. Nezáleží při tom na tom, zda je sklo čiré, barevné nebo zatmavovací.

Vyplatí se mi pouhá oprava autoskla?

Určitě si říkáte, zda při poškození skla na Vašem vozidle se Vám rovnou nevyplatí výměna celého autoskla. Oprava autoskla je běžnou a finančně výhodnější alternativou pro celkovou demontáž a výměnu skla u Vašeho vozidla. V případě opravy praskliny na skle klient neplatí spoluúčast, kterou by při výměně skla případně musel pojišťovně uhradit. S původním autosklem má rovněž vozidlo větší prodejní hodnotu. S neoriginálním autosklem rovněž přichází riziko, že po nalepení vzniknou malé netěsnosti a do vozidla začne zatékat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...