Domů » Zajímavosti » Plošina na auto je skvělým řešením, jak přesunout vozy mezi patry nebo zabránit jeho ukradení!

Plošina na auto je skvělým řešením, jak přesunout vozy mezi patry nebo zabránit jeho ukradení!

0
Plošina na auto je skvělým řešením, jak přesunout vozy mezi patry nebo zabránit jeho ukradení!

Zajímalo Vás někdy, jak se při velkých předváděčkách, showroomech nebo v prodejnách auta dostanou do vyšších pater? Nebo sami musíte najednou tento problém řešit a nevíte jak na to? Řešením je speciální zvedací plošina upravená pro potřeby zvedání vozů!

Jednoduché ovládání a vyšší bezpečnost

Ovládání plošiny na auta není přitom nijak složité. Vozem se v přízemí najede na plošinu a pomocí intuitivního ovládání se plošina zvedne. V jiném patře pak stačí z plošiny sjet a plošina je připravena opět k použití. Můžete ji ovšem využít jako extra místo, kde můžete mít předváděný vůz vystavený. Toto se dá využít i v soukromém sektoru, kde pomocí zvednutého auta na uzamčené plošině můžete snížit riziko krádeže a vandalismu. Ono ukrást auto, které je vysoko nad Vámi není jednoduché a je snad až nemožné.

Co taková plošina všechno umí?

Plošina na auto
Zdroj:rpjservice.cz

Zajímají Vás spíše čísla než popisy? Parametry plošin na auta se liší podle potřeby, ale obecně mohou nabídnout zvedáky o nosnosti až 4500 kg, výšku zdvihu až 7 m, délku zvedacích plošin 5000 mm až 6000 mm, protiskluzovou plošinou se slzičkovým plechem, mechanicky nastavitelné zarážky na základním rámu, zvedací oka a externí pohonnou jednotku se 6m hadicí, nebo kontrolním otvorem v plošině.  Plošinu navíc můžete vybavit brankou či zábradlím.

Kde takovou plošinu sehnat?

Zaujalo Vás to, ať už z logistického hlediska přesunu vozů mezi patry, nebo z toho soukromého bezpečnostního? Přemýšlíte, kde takovou plošinu sehnat? Firma rpj service, s.r.o. nabízí plošiny na auta i jiné zvedací plošiny od švédské firmy EdmoLift, která je proslulá svou kvalitou. Produkty firmy EdmoLift jsou na světovém trhu už notnou dávku let a i po spoustě let je jich spousta stále v provozu. Máte tak absolutní jistotu skandinávské kvality za přijatelnou cenu.

Plošina na auto
Zdroj:rpjservice.cz

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Dopravní předpisy a pravidla ve Velké Británii

Dopravní předpisy a pravidla ve Velké Británii

0
Řízení ve Velké Británii může být pěkná výzva, a nejen kvůli tomu, že se zde jezdí vlevo. Ve velkých městech na vás čekají nejen...