Domů » Zajímavosti » Plošina na auto je skvělým řešením, jak přesunout vozy mezi patry nebo zabránit jeho ukradení!

Plošina na auto je skvělým řešením, jak přesunout vozy mezi patry nebo zabránit jeho ukradení!

0

Zajímalo Vás někdy, jak se při velkých předváděčkách, showroomech nebo v prodejnách auta dostanou do vyšších pater? Nebo sami musíte najednou tento problém řešit a nevíte jak na to? Řešením je speciální zvedací plošina upravená pro potřeby zvedání vozů!

Plošina na auto je skvělým řešením, jak přesunout vozy mezi patry nebo zabránit jeho ukradení!

Jednoduché ovládání a vyšší bezpečnost

Ovládání plošiny na auta není přitom nijak složité. Vozem se v přízemí najede na plošinu a pomocí intuitivního ovládání se plošina zvedne. V jiném patře pak stačí z plošiny sjet a plošina je připravena opět k použití. Můžete ji ovšem využít jako extra místo, kde můžete mít předváděný vůz vystavený. Toto se dá využít i v soukromém sektoru, kde pomocí zvednutého auta na uzamčené plošině můžete snížit riziko krádeže a vandalismu. Ono ukrást auto, které je vysoko nad Vámi není jednoduché a je snad až nemožné.

Co taková plošina všechno umí?

Plošina na auto
Zdroj:rpjservice.cz

Zajímají Vás spíše čísla než popisy? Parametry plošin na auta se liší podle potřeby, ale obecně mohou nabídnout zvedáky o nosnosti až 4500 kg, výšku zdvihu až 7 m, délku zvedacích plošin 5000 mm až 6000 mm, protiskluzovou plošinou se slzičkovým plechem, mechanicky nastavitelné zarážky na základním rámu, zvedací oka a externí pohonnou jednotku se 6m hadicí, nebo kontrolním otvorem v plošině.  Plošinu navíc můžete vybavit brankou či zábradlím.

Kde takovou plošinu sehnat?

Zaujalo Vás to, ať už z logistického hlediska přesunu vozů mezi patry, nebo z toho soukromého bezpečnostního? Přemýšlíte, kde takovou plošinu sehnat? Firma rpj service, s.r.o. nabízí plošiny na auta i jiné zvedací plošiny od švédské firmy EdmoLift, která je proslulá svou kvalitou. Produkty firmy EdmoLift jsou na světovém trhu už notnou dávku let a i po spoustě let je jich spousta stále v provozu. Máte tak absolutní jistotu skandinávské kvality za přijatelnou cenu.

Plošina na auto
Zdroj:rpjservice.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články