Domů » Zajímavosti » Porsche otevírá speciální centra pro majitele vozů, která se už nevyrábí

Porsche otevírá speciální centra pro majitele vozů, která se už nevyrábí

0

Automobilka Porsche je jedna z mála automobilek, která se může pochlubit skutečně důkladnou péčí i o majitele takzvaně „starých“ a dávno nevyráběných modelů. Nejde jen o běžný servis, ale také o kontinuální vývoj doplňků a služeb, protože zhruba tři čtvrtiny všech vyrobených Porsche jsou neustále v provozu.

Porsche otevírá speciální centra pro majitele vozů, která se už nevyrábí

Například Porsche poměrně pravidelně a vhodně aktualizuje a novelizuje seznam vhodnějších pneumatik pro několik desítek let stará auta, které tato automobilka produkuje. A nedávno vyvinulo také satelitní navigaci, která nenaruší vzhled klasických interiérů modelu 911.

Nyní automobilka Porsche otevírá první velké centrum, které se specializuje výhradně na klasické vozy Porsche. Najdete ho v Nizozemí, ale do roku 2018 má vzniknout až stovka takových míst po celém světě. Stávající síť partnerů, kteří se věnují také klasickým vozům značky, se díky podpoře automobilky významně rozroste.

Centra klasických vozů Porsche budou poskytovat nejen servis, ale mají se věnovat i prodeji vozů. O takových „autobazarech“ se nám v České republice může zatím jen zdát!

Centra vozů Porsche se také věnují restaurátorským pracím a distribuci náhradních dílů. Porsche poskytuje prakticky všechny možné náhradní díly na veškeré své vozy až po model 356.

Zdroj fotografií: Porsche

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...