Domů » Aktuality » Poslední víkend prázdnin znamená stovky policistů u silnic

Poslední víkend prázdnin znamená stovky policistů u silnic

0
Poslední víkend prázdnin znamená stovky policistů u silnic

Poslední prázdninový víkend se jako vždy ponese v duchu posílení policejních kontrol. Pokud tedy máte pocit, že vás už dlouho žádná kontrola nepotkala, tak je možné, že se to o tomto víkendu změní. Navíc na silnicích nebudete vídat jen klasické policejní hlídky, ale také Českou kriminální policii.

Lidé se vracejí z dovolené

Důvod je samozřejmě bezpečný návrat turistů domů. Pokud tedy jedete autem z Chorvatska nebo z Itálie, tak si nezapomeňte zkontrolovat platnost dálniční známky v České republice. Během soboty a neděle totiž bude kolem cest a silnic stát několik stovek policistů. Situaci dokonce mají podchycenou i odtahové služby. Ty své vozy strategicky rozmístí na krizikových místech a třeba na D1 jich najdete minimálně pět.

Na silnicích tedy opatrně

Není se čemu divit. Tento víkend je známý svou hustotou provozu a zvýšeným nebezpečím nehody. Odtahové služby by svými službami měly zrychlit znovuotevření cest po nehodě a policie by měla dopravu korigovat tak, aby žádné potíže nenastaly.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...