Postavte si věrnou repliku legendární TATRY 603 v měřítku 1 : 8!

0
2415

NOVÁ KOLEKCE OD De AGOSTINI!

Tatra 603 je bezpochyby kultovní automobil. Tuto krásku charakterizuje jedinečná linie karoserie, řada inovativních technických řešení, spolehlivé materiály a pečlivé provedení. Tato luxusní limuzína z dob existence železné opony byla snem každého řidiče. Dnes může být replika úžasné šestsettrojky vaše! 

Pozor! Objednejte si kolekci na internetu http://bit.ly/autotrip-tatra603 a do objednávky zadejte svůj kód TATRA603PRO

Českoslovenští designéři a inženýři zkombinovali nespoutanou, vytříbenou představivost se střízlivým technickým myšlením. A tak na konci 50. let 20. století vznikla Tatra 603 – naprosto fenomenální automobil východního bloku, na který můžeme být opravdu hrdí.

Díky nejnovější kolekci De Agostini, která dosud nebyla na českém trhu vydána, se můžete vrátit do tehdejší doby a stát se majiteli věrné repliky Tatry 603. Legendární model této krásné limuzíny ve sběratelském měřítku 1 : 8 může zdobit i vaši poličku! 

Kovová karoserie, vysoce kvalitní materiály, otevírací dveře i obě kapoty, funkční světlomety, osvětlení interiéru a palubní desky, luxusní dvoubarevné provedení, pečlivě zpracované detaily interiéru i exteriéru, pohyblivá kola – to je jen několik předností tohoto jedinečného modelu. 

Postavit ho nebude problém, protože v každém dalším vydání kolekce „TATRA 603“ najdete i časopis, který obsahuje podrobný návod k montáži. Kromě toho se dočtete o historii značky Tatra a dozvíte se také kuriozity a zajímavosti z automobilového světa z dob, kdy tato dvoubarevná kráska brázdila československé silnice.

Model šestsettrojky bude mít po složení působivé rozměry:

– délku 63 cm,

– šířku 24 cm,

– výšku 20 cm.

Stojí za to objednat si naši kolekci, protože kromě nižší ceny (počínaje číslem 3 ušetříte 20 Kč na každém čísle) obdržíte jedinečné dárky kolekce (model závodní Tatry 2-603 B5 Marathon v měřítku 1 : 43, notes, přívěsek na klíče, pořadač na časopisy a tři plakáty s automobily Tatra) a v nabídce PREMIUM další, jedinečné doplňky a příslušenství vyrobené pro potřeby kolekce.

Pozor! Objednejte si kolekci na internetu http://bit.ly/autotrip-tatra603 a do objednávky zadejte svůj kód TATRA603PRO

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno