Prodává se Škoda Fabia RS ve stavu nejetého vozu

0
2257

Fabie RS byly svižné a obratné auta. Vždyť jich bylo využíváno i při závodech rally. Pravdou bohužel je, že většina soukromých majitelů s nimi jezdila úplně stejně. Dnes je proto výběr pěkných Fabií RS první generace jen velice úzký. Je tady ale jeden kousek, který musí zaujmout každého.

Jak to vypadá na trhu

Těchto vozů se prodalo poměrně hodně. Na bazarech to tak ale rozhodně nevypadá, protože se je jejich majitelům prodávat rozhodně nechce. Můžeme se podívat na web Mobile.de. Tam se celkově prodává 1,7 miliónů vozů. A kolik se tam prodává dieselových RS Fabií? Přesně 13. A všechny jsou s nájezdem, u kterého už se člověk zamyslí. Pod 140 tisíc kilometrů to půjde jen těžko.

Škoda Fabia RS jako z výrobní linky

Jedna se prodává i na Slovensku. Má najeto pouhých 15 800 kilometrů a z výrobní linky sjela v létě 2003. Je to krásná stříbrná Škoda Fabia RS s výkonem 96 kW a točivým momentem 310 Nm. Motor je dieselový čtyřválec. Člověk se během chvilky dopočítá k tomu, že za každý rok ujela pouhý tisíc kilometrů. I z tohoto důvodu vypadá jako výstavní kousek automobilky.

Vše dokonale čisté

Interiér ani motorový prostor nenesou známky používání. Vše je dokonale čisté. Prach nenajdete ani v nedostupných místech, kam se u většiny aut hubice vysavače nikdy nepodívá. Lak patrně nikdy nepoznal špinavé cesty nebo štětin kartáče. A výfuk? Leskne se jako zrcadlo.

A na kolik vyjde?

Pokud si chcete tak vzácnou Fabií udělat radost, tak si připravte 385 000 Kč. Celý inzerát najdete na https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=263769314

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte váš komentář
Vaše jméno